اخبار روز

World of Goo در اندروید دوباره راه اندازی می شود و به همان اندازه که به یاد دارید عالی است

World of Goo در اندروید دوباره راه اندازی می شود و به همان اندازه که به یاد دارید عالی است

World of Goo در فروشگاه Play شروع شده است از زمان انتشار آن در سال 2011، اما Netflix Games این بازی متروکه را خریداری کرده و آن را برای امروزی بازسازی کرده است. طرفداران نسخه اصلی خوشحال خواهند شد که توجه داشته باشند که در اینجا چیز زیادی تغییر نکرده است، به استثنای چند پیشرفت که ما شک داریم کسی از آنها شکایت کند، مانند گرافیک تمیزتر.

همانطور که از ویدیوی گیم پلی ما می بینید، گرافیک به طور قابل توجهی بهبود یافته است. به طور خاص، وضوح دو برابر شده است. این همان هنر است، فقط در فرم با وضوح بالا. همچنین ذخیره‌های بین پلتفرمی در ترکیب وجود دارد، بنابراین می‌توانید از تلفن خود به یک هدف تبلت اندروید بدون از دست دادن پیشرفت. فراتر از این پیشرفت‌ها، این همان فستیوال دیدنی و جذاب قبلی است.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

برای کسانی که با این عنوان ارجمند آشنا نیستند، World of Goo یک بازی پازل مبتنی بر فیزیک است که در آن شما می‌توانید برای ساختن پل‌ها، برج‌ها و موارد دیگر توپ‌های حساس گو را بکشید و رها کنید. این مفهوم عجیبی است که سر خود را به اطراف بپیچید، اما نتیجه تماشایی است.

world-of-goo-1

منبع: Play Store

مانند نسخه اصلی، هنگام کوبیدن حباب‌های مختلف روی صفحه‌نمایش، رضایت عجیبی وجود دارد، و فیزیک بصری است و باعث می‌شود ساعت‌ها و ساعت‌ها سرگرمی را تجربه کنید. شما هم می‌خواهید آزمایش کنید، زیرا برخی از سطوح از شما می‌خواهند که خارج از چارچوب فکر کنید تا معمای آنها را به طور مؤثر حل کنید.

بعد از هر سطح، به تعداد توپ‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اید، تعداد حرکت‌هایی که انجام داده‌اید و کل زمان امتیاز می‌گیرید. برای تسلط بر بازی، باید در سریع ترین زمان ممکن حرکات را انجام دهید، یک چشم انداز چالش برانگیز زمانی که غوغا روی صفحه شما می لرزد.

world-of-goo-2

تصاویر بازسازی‌شده در تلفن‌های مدرن زیبا به نظر می‌رسند. به دور از برجسته کردن رابط کاربری قدیمی، به کل تجربه احساس یکپارچهسازی با سیستمعامل دلپذیر می دهد.

World of Goo جوایز متعددی از بازی سال را در نسخه اولیه خود به دست آورد، بنابراین اگر می خواهید مانند سال 2011 بازی کنید، می توانید نسخه بازسازی شده را هم اکنون از فروشگاه Play دانلود کنید. این عنوان انحصاری برای مشترکین Netflix است، اما درست مانند همه عناوین بازی‌های Netflix، می‌توانید بدون مواجهه با خریدهای درون‌برنامه‌ای یا تبلیغات اگر قبلاً مشترک شده اید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا