اخبار روز

Tipster ادعا می کند که چیدمان دوربین آیفون 16 مانند آیفون 12 عمودی خواهد بود

Tipster ادعا می کند که چیدمان دوربین آیفون 16 مانند آیفون 12 عمودی خواهد بود

طراحی دوربین آیفون 16 مشابه آیفون 12

مدل پایه آیفون 16 دارای یک عمودی خواهد بود. طرح‌بندی دوربین، برخلاف مورب در آیفون 15. این باعث می‌شود دستگاه فوراً به‌عنوان جدیدترین مدل قابل تشخیص باشد.

در حال حاضر، طراحی به سبک آیفون 12 در حال آزمایش است، اگرچه طراحی دیگری نیز وجود دارد. طرح‌بندی مشابه.

— Unknownz21 ð (@URedditor) 22 مه 2023

شایعه شده است که آیفون 16 آینده دارای طرح بندی دوربین عمودی است، همانطور که توسط tipster @URedditor به اشتراک گذاشته شده است، که آخرین بار در iPhone 12 دیده شد. و آیفون 12 مینی. مشاور اظهار می دارد که ترکیب عناصر طراحی جدید مانند ویژگی Dynamic Island و معرفی یک درگاه USB-C مورد انتظار با این تغییر، آیفون آینده را به راحتی به عنوان آخرین مدل قابل تشخیص می کند. با این حال، کارشناس اطلاعات همچنین اشاره کرد که ممکن است تغییری در طرح نیز ایجاد شود.

iPhone 12

شروع با iPhone 13 سری، غول فناوری چینش دوربین عقب را به صورت مورب اجرا کرد. این انتخاب طراحی به iPhone 14 و iPhone 14 Plus. پیش بینی می شود که آیفون 15 و آیفون 15 پلاس آینده چینش مورب را حفظ کنند، که نشانگر مدل های نهایی برای نمایش این طراحی خاص خواهد بود. سری آیفون 16 در نیمه دوم سال 2024 عرضه خواهد شد و احتمالاً شامل iPhone 16، iPhone 16 Plus، iPhone 16 Pro و iPhone 16 Pro Max، که به احتمال زیاد به عنوان iPhone 16 Ultra. و یک گزارش اخیر پیشنهاد کرده است که آینده iPhone 16 Pro Max/ Ultra نمایشگری برجسته‌تر از iPhone 15 Pro Max.

لازم به ذکر است که این شرکت هنوز از سری آیفون 15 رونمایی نکرده است. شامل iPhone 15، iPhone 15 Plus، iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max. و برای تایید رسمی هر یک از این ویژگی‌ها خیلی زود است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا