اخبار روز

Backbone کنترلر پلی استیشن پسند خود را به اندروید می آورد

Backbone کنترلر پلی استیشن پسند خود را به اندروید می آورد

سال گذشته، Backbone One ساده و در عین حال موثر کنترلر موبایل پس از مدت ها به عنوان یک انحصاری آیفون راه خود را به اندروید رساند. نسخه PlayStation Edition این کنترلر نیز همین مسیر را طی می‌کند و اکنون در دستگاه‌های Android با تم سفید و سیاه آن موجود است.

Backbone One – PlayStation Edition دارای چیدمان و سخت افزاری مشابه Backbone One است، اما با چند ترفند برای آشنا کردن آن برای هر کسی که کنترلر PS5 را دیده است. همه موارد در اینجا وجود دارد، از دکمه های پلاستیکی شفاف تا آیکون های دکمه های کلاسیک پلی استیشن. با این حال، این فقط یک تغییر بصری نیست. چند تغییر این نسخه جدید اندروید را برای اجرای بازی های پلی استیشن روی گوشی شما ایده آل می کند.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

دوبار ضربه زدن روی دکمه گزینه‌ها، برنامه PlayStation Remote Play را راه‌اندازی می‌کند، که PlayStation Edition را نیز به عنوان یک کنترلر DualSense می‌شناسد. این بدان معناست که شما مجبور نخواهید بود نگران مشکلات سازگاری باشید، زیرا از یک کنترلر رسمی DualSense برای همه مقاصد استفاده می کنید.

white and black game controllers resting on multicolored carpet

صاحبان PlayStation Edition متوجه خواهند شد که برنامه Backbone با اعلان‌های دکمه PlayStation و یک ردیف اختصاصی PlayStation برای نسخه‌های آینده دوباره طراحی شده است. فراتر از این، عملکرد برنامه یکسان است.

اگر بازی‌ها را از طریق برنامه PlayStation Remote Play انجام نمی‌دهید، نسخه PlayStation دقیقاً مانند کنترلر استاندارد Backbone One عمل می‌کند. با همان قیمت به فروش می رسد، بنابراین فراتر از ویژگی های PlayStation، این در اصل فقط یک کنترلر Backbone One است که دوباره پوسته شده است.

backbone-comparison-new

چپ: Backbone One – PlayStation Edition، راست: Backbone One

Backbone One – PlayStation Edition با قیمت 99.99 دلار از طریق وب سایت Backbone و خرده فروشان عمده در ایالات متحده، از جمله آمازون و Best Buy در دسترس است. با این حال، با این قیمت، در حال رقابت با برخی از بهترین کنترلرهای اندروید است که بسیاری از آنها ارائه می کنند. ارزش بهتر.

backbone-playstation-product-tag

Backbone One- PlayStation Edition

Backbone One – PlayStation Edition در اصل فقط پوسته‌ای از Backbone One است. با این حال، نام تجاری پلی استیشن و ادغام عمیق تر با برنامه پلی استیشن، آن را برای کسانی که قبلاً در اکوسیستم بازی سونی قرار دارند، مناسب تر می کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا