اخبار روز

Apple M3 MacBook Air، iMac قرار است اواخر امسال عرضه شود

Apple M3 MacBook Air، iMac قرار است اواخر امسال عرضه شود

چیزی که Apple M3 SoC می تواند برای مک های جدید بیاورد

بر اساس گزارش Gurman، Apple M3 SoC، بر اساس فرآیند ساخت 3 نانومتری TSMC، 15 درصد عملکرد بهتری ارائه می‌دهد، در حالی که 30 درصد مصرف انرژی را افزایش می‌دهد. به نوبه خود، این می تواند عملکرد کلی بهتری را برای خط تولید مک بوک ایر ارائه دهد و در عین حال عمر باتری مک بوک ایر را بهبود بخشد. در iMac، Apple M3 SoC می‌تواند منجر به عملکرد بهتر برای کارهای محاسباتی عمومی شود.

با این حال، این گزارش نشان می‌دهد که به‌روزرسانی مک‌بوک ایر احتمالاً هیچ تغییری در طراحی ارائه نمی‌کند، زیرا لپ‌تاپ به آن مجهز شده است. طراحی جدید – با بریدگی در مرکز بالای نمایشگر – سال گذشته. iMac ممکن است طراحی جدیدی داشته باشد، زیرا در سال 2021 به روز شده است. با این حال، جزئیات واضحی در مورد آن در حال حاضر در دسترس نیست.

این گزارش همچنین اضافه کرد که اپل همچنین در حال کار بر روی اندازه صفحه نمایش جدید است. از مک بوک ایر، که اکنون ممکن است با صفحه نمایش 15.5 اینچی عرضه شود. با این حال، انتظار می‌رود این دومی با یک SoC M2 در بهار 2023، پیش از رونمایی از Apple M3 SoC در اواخر سال جاری، رونمایی شود. هفته گذشته، اپل نوسازی مجموعه مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی خود را با M2 Pro جدید و پردازنده های M2 Max، زبان طراحی یکسانی را در هر دو حفظ می کنند. Mac Mini همچنین پردازنده جدید M2 Pro را به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی دریافت کرد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا