اخبار روز

Apple AirPods Pro 2 با پورت USB Type-C اواخر امسال عرضه می شود: مینگ-چی کو

Apple AirPods Pro 2 با پورت USB Type-C اواخر امسال عرضه می شود: مینگ-چی کو

AirPods Pro 2 با درگاه شارژ USB Type-C به زودی ارائه می شود

این تغییر از درگاه لایتنینگ به USB-C به احتمال زیاد تأثیر مستقیمی از حکم اتحادیه اروپا است که همه تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌های الکترونیکی را ملزم می‌کند به درگاه‌های Type-C مجهز شوند. Apple قبلاً ارسال دستگاه‌های Mac و iPad خود را با کانکتور Type-C آغاز کرده است، با این حال، خطوط AirPods و iPhone در حال حاضر از رابط Lighting اختصاصی این شرکت استفاده می‌کنند. با پیشرفت‌های اخیر که در نسخه بتای iOS 16.4 مشاهده شده است، به احتمال زیاد AirPods Pro 2 آماده انتقال به درگاه Type-C برای شارژ است.

براساس یک نفر، ایرپادهای جدید با شماره مدل A3048 همراه با قاب ایرپاد با شماره مدل A2968 به عنوان مرجع در نسخه جدید iOS 16 یافت شدند. تحلیلگر مینگ-چی کو بعداً پیشنهاد کرد که اینها می تواند نشان دهنده ایرپاد پرو 2 آینده باشد. پورت شارژ Type-C AirPods Pro 2 جدید احتمالاً در سه ماهه دوم یا سوم سال 2023 ارسال انبوه را آغاز خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که آیا AirPods 2 و AirPods 3 این به روز رسانی کانکتور Type-C را دریافت خواهند کرد یا خیر.

آیفون همچنین احتمالاً با سری آیفون 15 به درگاه شارژ Type-C تغییر خواهد کرد. حکم اتحادیه اروپا از نظر فنی به iPhone 15 آینده اجازه می دهد تا به داشتن پورت لایتنینگ ادامه دهد. انتظار می‌رود برخی مدل‌ها به درگاه Type-C تغییر کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا