اخبار روز

پس از Ola، Ather، TVS و Hero بیش از 290 کرور روپیه به خریداران اسکوتر برقی بازپرداخت می کنند.

پس از Ola، Ather، TVS و Hero بیش از 290 کرور روپیه به خریداران اسکوتر برقی بازپرداخت می کنند.

MHI ورودی‌هایی را از سایر نهادهای دولتی مانند مرکز بین‌المللی فناوری خودرو (ICAT) و خودروسازی نیز دریافت کرده است. انجمن تحقیقات هند (ARAI) که در حال بررسی موضوع نقض یارانه FAME II است. دولت به دنبال بازیابی بیش از 800 میلیارد روپیه است.

Ather، TVS و Hero MotoCorp می آیند تا بیش از 290 کرور روپیه به مشتریان بازپرداخت کنند

  • تحولات اخیر نشان می دهد که دولت هند به دنبال حل و فصل یک روپیه است. نقض یارانه 1500 کروری با کمک MHI، ICAT و ARAI.
  • بعد از Ola Electric، برندهای محبوب خودروهای برقی Ather Energy، TVS و Hero MotoCorp اکنون تحت نظر MHI قرار گرفته اند تا از طریق فروش بیش از حد مصرف کنندگان را شارژ کنند. شارژرهای قابل حمل به صورت جداگانه شارژرهای قابل حمل قرار است بخشی از قیمت خودرو باشند.
  • پیش از این، Ola Electric اعلام کرده بود که هزینه های اضافی را که با فروش جداگانه شارژر قابل حمل با ارزش تقریبی کل پرداختی 130 کرور روپیه تحمیل می شود، به مشتریان بازپرداخت می کند.

تارون کاپور، مشاور نخست وزیر، گفت: «نیاز است همه ذینفعان پایداری و انرژی پاک گرد هم آیند و از هند در تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در انتقال انرژی سبز حمایت کنند.» وزیر هند در واکنش به کندی صنعت خودروهای برقی هند

  • Ather Energy اکنون موافقت کرده است که 140 کرور روپیه به عنوان بازپرداخت به MHI پرداخت کند. استارت آپ مستقر در بنگالورو به 95000 مشتری که بین 1 ژانویه تا 12 آوریل 2023 Ather 450X خریداری کرده اند، مبالغ مقرر را بازپرداخت خواهد کرد. Ather Energy پس از اینکه سازنده به دلیل فروش خودروهای برقی با ظرفیت باتری کاهش یافته برای مشتریانی که بسته نرم افزاری پیشرفته را انتخاب نکردند، مقصر شناخته شد.
  • TVS موافقت کرده است که 15.61 کرور روپیه به 87000 مشتری که TVS iQube را بین ماه مه 2022 تا مارس 2023 خریداری کرده اند، پرداخت کند.
  • Hero MotoCorp خواهد شد به 1100 مشتری که اسکوترهای الکترونیکی Vida V1 را از ابتدا تا مارس 2023 خریداری کرده اند، 2.23 کرور روپیه بازپرداخت کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا