آموزش

مایکروسافت به سرعت در حال حرکت است زیرا Moment 4 در حال حاضر در حال ساخت است

مایکروسافت به سرعت در حال حرکت است زیرا Moment 4 در حال حاضر در حال ساخت است

انتظار می‌رود که Moment 4 اکتبر امسال منتشر شود.

توسط Flavius ​​Floare

Flavius Floare

فلاویوس یک نویسنده و یک تولید کننده محتوای رسانه ای است که علاقه خاصی به فناوری، بازی، رسانه، فیلم و داستان سرایی دارد. او از گذراندن وقت در طبیعت و در… بیشتر بخوانید


0 توسط
فلاویوس فلور

Flavius Floare

فلاویوس یک نویسنده و یک تولید کننده محتوای رسانه ای است که علاقه خاصی به فناوری، بازی، رسانه، فیلم و داستان سرایی دارد. او از گذراندن وقت در طبیعت و در… بیشتر بخوانید

 • Moment 3 تقریباً از راه رسیده است، اما مایکروسافت در حال حاضر در حال کار بر روی Moment 4 است.
 • Moment 4 به احتمال زیاد اکتبر امسال منتشر خواهد شد.
 • این نسخه در تاریخ توسعه خواهد یافت. ویژگی های Moment 3 و بیشتر.

KB5027397

به نظر می‌رسد مایکروسافت از Windows 11 22625 صرفنظر کرده و را منتشر خواهد کرد. Windows 11 22H2 2263 یا KB5027397.

از هفته آینده، در 23 مه، به‌عنوان یک دردسترس عمومی برای همه با عملکردهای جدید ارائه می‌شود.

نسخه بتا شاهد توسعه Windows 11 Moment 4 خواهد بود که در اواخر امسال و احتمالاً در ماه اکتبر عرضه می شود.

هنوز یک عملکرد داخلی است، اما یک به‌روزرسانی کوچک وجود دارد (KB5027397) که برای تبدیل 22624 به 22631 کافی است. پس از این، می‌توانید یک به‌روزرسانی اضافه کنید و می‌توانید لحظه را ببینید و خودتان امتحان کنید. 4 ویژگی.

KB5027397: ویژگی های جدید با Moment 4 چیست؟

در حالی که ما هیچ نگاهی به ویژگی‌هایی که با Moment 4 ارائه می‌شوند نداریم، به احتمال زیاد می‌توانند تجربه کلی ویندوز 11 را بهبود بخشند.

مایکروسافت روی Moment 3 کار کرده است برای مدتی، و به‌روزرسانی به‌زودی ارائه می‌شود، در اواخر ماه مه یا اوایل ژوئن، و ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز هستند.

آنها را در زیر بررسی کنید.

زیرنویس‌های زنده

 • این به‌روزرسانی زیرنویس‌های زنده را برای زبان‌های زیر اضافه می‌کند: چینی (ساده‌شده و سنتی)، فرانسوی (فرانسه، کانادا)، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی (برزیل، پرتغال)، اسپانیایی، دانمارکی، انگلیسی (ایرلند) ، سایر لهجه های انگلیسی) و کره ای. می‌توانید پشتیبانی تشخیص گفتار را از تنظیمات > زمان و زبان > زبان و منطقه دانلود کنید.

دسترسی صوتی

 • این به‌روزرسانی صفحه راهنمای فرمان دسترسی صوتی درون‌برنامه را دوباره طراحی می‌کند. اکنون هر دستور دارای توضیحات و نمونه هایی از تغییرات آن است. نوار جستجو به شما امکان می دهد تا دستورات را به سرعت پیدا کنید. دسته های جدید راهنمایی های بیشتری را ارائه می دهند. می‌توانید به صفحه راهنمای فرمان در نوار دسترسی صوتی از Help > مشاهده همه فرمان‌ها دسترسی داشته باشید یا از فرمان دسترسی صوتی «چه می‌توانم بگویم؟» استفاده کنید
 • این به‌روزرسانی، پشتیبانی از فرمان دسترسی صوتی را برای گویش‌های انگلیسی زیر اضافه می‌کند. : انگلیسی (بریتانیا)، انگلیسی (هند)، انگلیسی (نیوزیلند)، انگلیسی (کانادا) و انگلیسی (استرالیا).
 • این به‌روزرسانی Moment 3 دستورات دسترسی صوتی و انتخاب متن جدید را اضافه می‌کند. برخی از مثال‌ها عبارتند از: برای انجام این کار، «انتخاب محدوده‌ای از متن در کادر نوشتاری»، بگویید «انتخاب از [متن 1] به [متن 2]»، به عنوان مثال، «انتخاب از دسترسی به صوتی». برای انجام این کار، «برای متن انتخابی یا آخرین متن دیکته شده، قالب بندی پررنگ، زیرخط یا ایتالیک اعمال کنید»، بگویید «حذف همه». برای انجام این کار «حذف تمام متن در یک جعبه متن»، بگویید «پررنگ آن»، «زیر آن خط بکش»، «آن را مورب کنید».

نوار وظیفه

 • این به‌روزرسانی یک نماد وضعیت VPN، یک سپر کوچک، به سینی سیستم اضافه می‌کند. هنگامی که به یک نمایه VPN شناخته شده متصل هستید نمایش داده می شود. نماد VPN با رنگ تاکیدی سیستم شما روی اتصال شبکه فعال پوشانده می‌شود.
 • اکنون می‌توانید از صفحه تنظیمات نوار وظیفه، نمایش ثانیه‌های ساعت را در سینی سیستم انتخاب کنید.
 • این به روز رسانی یک دکمه کپی را برای شما فراهم می کند تا کدهای احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را به سرعت کپی کنید. اینها در نان تست های اعلان است که از برنامه های نصب شده روی رایانه شخصی یا تلفن های متصل به رایانه شخصی خود دریافت می کنید. توجه داشته باشید که این ویژگی فقط برای انگلیسی کار می کند.

برطرف کردن برخی از مشکلات رایانه شخصی سخت است، به خصوص وقتی صحبت از گم شدن یا خراب شدن فایل های سیستم و مخازن ویندوز شما باشد.
حتما از ابزار اختصاصی استفاده کنید، مانند Fortect، که فایل‌های شکسته شما را با نسخه‌های جدیدشان از مخزن خود اسکن و جایگزین می‌کند.

کاوشگر فایل

 • این به‌روزرسانی میانبرهای کلید دسترسی را به منوی زمینه File Explorer اضافه می‌کند. کلید دسترسی یک میانبر با یک ضربه است. می توانید از آن برای اجرای سریع فرمان در منوی زمینه با استفاده از صفحه کلید خود استفاده کنید. هر کلید دسترسی مربوط به یک حرف در نام نمایشی آیتم منو است.

کیوسک چند حالته

 • این به‌روزرسانی حالت کیوسک چند برنامه‌ای را اضافه می‌کند که یک ویژگی قفل کردن است. اگر مدیر هستید، می‌توانید برنامه‌هایی را که می‌توانند روی دستگاه اجرا شوند را مشخص کنید. سایر برنامه ها اجرا نمی شوند. همچنین می توانید عملکردهای خاصی را مسدود کنید. می‌توانید انواع مختلف دسترسی و برنامه‌ها را برای اجرا برای کاربران مختلف در یک دستگاه پیکربندی کنید. حالت کیوسک چند برنامه ای برای سناریوهایی که در آن چندین نفر از یک دستگاه استفاده می کنند ایده آل است. برخی از نمونه‌ها عبارتند از کارگران خط مقدم، خرده‌فروشی، آموزش و آزمون. برخی از سفارشی‌سازی‌های قفل عبارتند از: محدود کردن دسترسی به تنظیمات، به جز برخی از صفحات (مانند Wi-Fi و روشنایی صفحه)، نمایش تنها برنامه‌هایی که در منوی استارت مجاز هستند، و مسدود کردن برخی از نان تست‌ها و پنجره‌های بازشو.
 • در حال حاضر، می‌توانید حالت کیوسک چند برنامه‌ای را با استفاده از PowerShell و WMI Bridge فعال کنید.

مدیریت وظیفه تخلیه حافظه هسته زنده

 • این به روز رسانی مجموعه تخلیه حافظه هسته زنده (LKD) را از Task Manager معرفی می کند. با استفاده از LKD، می توانید داده ها را برای عیب یابی مشکل جمع آوری کنید تا زمانی که سیستم عامل به کار خود ادامه می دهد. زمانی که باید برنامه‌ای را که پاسخگو نیست یا خرابی‌های با تأثیر زیاد را بررسی کنید، زمان خرابی را کاهش می‌دهد.

ورودی

 • این به‌روزرسانی جایگزین تنظیمات «نمایش صفحه‌کلید لمسی وقتی صفحه‌کلید متصل نیست» می‌شود. اینها در تنظیمات > زمان و زبان > تایپ > صفحه کلید لمسی قرار دارند. یک منوی کشویی جدید سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد تا کنترل کنید آیا ضربه زدن روی یک کنترل ویرایش باید صفحه کلید لمسی را باز کند یا خیر. گزینه‌ها عبارتند از: هرگز، وقتی صفحه‌کلید متصل نیست، و همیشه.
 • این به‌روزرسانی پیشنهادات ابری و پیشنهاد جستجوی یکپارچه را بهبود می‌بخشد. این به شما کمک می کند تا با استفاده از ویرایشگر روش ورودی (IME) به راحتی کلمات محبوب را به زبان چینی ساده تایپ کنید.

نمایش

 • این به‌روزرسانی، Content Adaptive Brightness Control (CABC) را قادر می‌سازد تا در لپ‌تاپ‌ها و دستگاه‌های 2-in-1 اجرا شود. این ویژگی مناطق نمایشگر را بر اساس محتوا کم نور یا روشن می کند. سعی می کند بین صرفه جویی در عمر باتری و ارائه یک تجربه بصری خوب تعادل برقرار کند. می توانید تنظیمات ویژگی را از تنظیمات > سیستم > نمایشگر > روشنایی و رنگ تنظیم کنید. منوی کشویی سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد: خاموش، همیشه و فقط باتری روشن. برای دستگاه‌هایی که با باتری کار می‌کنند، پیش‌فرض فقط روی باتری است. از آنجایی که سازنده دستگاه باید CABC را فعال کند، این ویژگی ممکن است در همه لپ‌تاپ‌ها یا دستگاه‌های 2 در 1 وجود نداشته باشد.

تنظیمات هاب و دستگاه USB4

 • این به‌روزرسانی صفحه تنظیمات «هاب‌ها و دستگاه‌های USB4» را اضافه می‌کند. می‌توانید آن را در تنظیمات > بلوتوث و دستگاه‌ها > USB > هاب‌ها و دستگاه‌ها USB4 پیدا کنید. این صفحه جدید اطلاعاتی درباره قابلیت‌های USB4 سیستم و تجهیزات جانبی متصل به سیستمی که از USB4 پشتیبانی می‌کند، ارائه می‌کند. هنگامی که به پشتیبانی سازنده یا سرپرست سیستم نیاز دارید، این اطلاعات به عیب‌یابی کمک می‌کند. برخی از ویژگی‌ها عبارتند از: می‌توانید درخت دستگاه‌ها و هاب‌های USB4 متصل را مشاهده کنید، و می‌توانید جزئیات را برای اشتراک‌گذاری در کلیپ‌بورد کپی کنید.
 • اگر سیستم شما از USB4 با Microsoft USB4 Connection Manager پشتیبانی نمی‌کند، این صفحه ظاهر نخواهد شد در سیستم‌هایی که از USB4 پشتیبانی می‌کنند، روتر میزبان USB4 را در مدیریت دستگاه خواهید دید.

تنظیمات سنجش حضور

 • این به‌روزرسانی یک تنظیم حریم خصوصی حسگر حضور را در تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > سنجش حضور اضافه می‌کند. اگر دستگاهی دارید که دارای حسگرهای حضور سازگار است، اکنون می توانید برنامه هایی را انتخاب کنید که می توانند به آن سنسورها دسترسی داشته باشند. همچنین می توانید برنامه هایی را انتخاب کنید که دسترسی ندارند. مایکروسافت تصاویر یا متادیتا را جمع آوری نمی کند. سخت افزار دستگاه اطلاعات شما را به صورت محلی پردازش می کند تا حریم خصوصی را به حداکثر برساند.

به‌روزرسانی‌های تنظیمات دیگر

 • این به‌روزرسانی عملکرد جستجو را در تنظیمات بهبود می‌بخشد.
 • این به‌روزرسانی رفتار کلید صفحه چاپ پیش‌فرض (prt scr) را تغییر می‌دهد. با فشار دادن کلید صفحه نمایش چاپ، ابزار Snipping به طور پیش فرض باز می شود. می‌توانید این تنظیم را از تنظیمات > دسترس‌پذیری > صفحه‌کلید غیرفعال کنید.
 • این به‌روزرسانی محدودیت ۲۰ برگه اخیر را در تنظیمات > چندوظیفگی معرفی می‌کند. این روی تعداد برگه‌هایی که هنگام استفاده از ALT + TAB و Snap Assist ظاهر می‌شوند، تأثیر می‌گذارد.KB5027397

علاوه بر این، بیلد 22621.1776 ویندوز 11 دارای این اصلاحات است:

 • این به‌روزرسانی کل ظرفیت ذخیره‌سازی همه اشتراک‌های OneDrive شما را فراهم می‌کند. همچنین کل فضای ذخیره‌سازی را در صفحه حساب‌ها در برنامه تنظیمات نمایش می‌دهد.
 • به مشکلی که راوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، رسیدگی می‌کند. اکنون ویژگی‌های متنی را به درستی برای کلمات، مانند “اشتباه نوشته شده”، “تغییر حذف” و “نظر” اعلام می‌کند.
 • به مشکلی که بر exe تأثیر می‌گذارد، رسیدگی می‌کند. بعد از اینکه از سیستم خارج شدید کار نمی کند. این مشکل پس از ارتقای دستگاه خود به Windows 11 Azure Virtual Desktop (AVD) و ورود به آن دستگاه رخ می دهد.
 • به مشکلی که بر بلوک پیام سرور (SMB) تأثیر می گذارد، رسیدگی می کند. شما نمی توانید به پوشه مشترک SMB دسترسی پیدا کنید. خطاها عبارتند از: «منابع حافظه کافی نیست» یا «منابع سیستم ناکافی است».
 • به‌روزرسانی مشکلی را برطرف می‌کند که اعلان‌های انقضای غیرمنتظره رمز عبور را برای کاربران ارسال می‌کند. این زمانی اتفاق می‌افتد که حسابی را برای استفاده از «کارت هوشمند برای ورود تعاملی لازم است» راه‌اندازی می‌کنید و «فعال کردن ارسال اسرار NTLM در حال انقضا» را تنظیم می‌کنید.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که سرویس زیرسیستم مرجع امنیت محلی (LSASS) را تحت تأثیر قرار می‌دهد. ). کارش متوقف می شود. وقتی از دسکتاپ مجازی Azure (AVD) استفاده می‌کنید، این اتفاق می‌افتد.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که روی خوشه Storage Spaces Direct (S2D) تأثیر می‌گذارد. ممکن است آنلاین نباشد.
 • این پس از جابجایی دوره ای رمز عبور رخ می دهد. کد خطا 1326 است.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که دسترسی به تنظیمات Tab برای سایت‌های حالت اینترنت اکسپلورر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
 • به مشکلی که بر منبع‌یابی نقطه تأثیر می‌گذارد، رسیدگی می‌کند. فایل هایی که دارای تعریف کلاس در Windows PowerShell هستند با مشکل مواجه می شود.
 • به مشکلی که بر استفاده از Event Viewer تأثیر می گذارد، رسیدگی می کند. این مشکل تعداد منابع رویدادی را که کاربرانی که سرپرست نیستند می توانند به آنها دسترسی داشته باشند محدود می کند.
 • به یک مشکل Event Viewer رسیدگی می کند. این بر رندر یک گزارش رویداد بازارسال شده تأثیر می گذارد.
 • نشت حافظه را برطرف می کند. هر بار که یک سند متنی غنی را چاپ می‌کنید، رخ می‌دهد.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که کامپیوتر را هنگام ارائه یک بیت مپ نیمه‌تونی تحت تأثیر قرار می‌دهد. رایانه از کار نمی‌افتد.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که بر دستگاه‌هایی که چندین پردازنده گرافیکی مجزا دارند، تأثیر می‌گذارد. نمی‌توانید پردازنده‌های گرافیکی با کارایی بالا را از صفحه تنظیمات گرافیکی پیش‌فرض انتخاب کنید.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که وقتی دستگاه شما از حالت آماده‌باش از سر گرفته می‌شود، کار نمی‌کند. خطا 0x13A KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION است.
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که بر برنامه‌هایی که اعمال خاصی را در یک تماس برگشتی انجام می‌دهند تأثیر می‌گذارد. ممکن است برنامه ها از کار بیفتند. این اقدامات شامل بستن یک پنجره (WM_CLOSE) است.
 • این به‌روزرسانی شماره تلفن پشتیبانی Microsoft India برای فعال‌سازی Windows را تغییر می‌دهد.
 • این به‌روزرسانی محدوده هویت مشترک بین‌المللی تلفن همراه (IMSI) را تغییر می‌دهد. برای برخی از ارائه دهندگان تلفن همراه.
 • به مشکلی که فایروال ویندوز را تحت تاثیر قرار می دهد، رسیدگی می کند. فایروال تمام اتصالات به آدرس IP یک پورتال محصور را حذف می کند. این زمانی اتفاق می‌افتد که گزینه آدرس‌های پورتال محصور را انتخاب می‌کنید.
 • به مشکل چاپگر برچسب چند منظوره رسیدگی می‌کند. بر نصب برخی از آنها تأثیر می‌گذارد.
 • به مشکلی که دستگاه‌هایی را که به Azure Active Directory (Azure AD) متصل شده‌اند، رسیدگی می‌کند. فایروال ویندوز نمی تواند دامنه و نمایه صحیح را برای آنها اعمال کند.
 • به مشکلی که بر پخش صدا تأثیر می گذارد، رسیدگی می کند. در دستگاه‌هایی که پردازنده‌های خاصی دارند خراب می‌شود.
 • به مشکلی که بر صفحه‌کلید لمسی تأثیر می‌گذارد، رسیدگی می‌کند. این طرح‌بندی اشتباهی را برای زبان فرانسوی-کانادایی نشان می‌دهد.
 • به مشکلی که بر کنترل برنامه Windows Defender (WDAC) تأثیر می‌گذارد، رسیدگی می‌کند. ممکن است رویدادهای حسابرسی را ایجاد کند که شما به آنها نیاز ندارید. وقتی گزینه Disabled: Script Enforcement را انتخاب می‌کنید، این اتفاق می‌افتد.
 • به مشکلی که بر صفحه‌کلید لمسی تأثیر می‌گذارد، رسیدگی می‌کند. گاهی اوقات، طرح‌بندی صحیح را بر اساس دامنه ورودی فعلی نشان نمی‌دهد.
 • به مشکلی که بر ویرایشگر روش ورودی چینی و ژاپنی (IME) تأثیر می‌گذارد، رسیدگی می‌کند. هنگامی که پانل Emoji (کلید ویندوز + نقطه ( . ) را جستجو می کنید، جستجو ممکن است برای برخی از شما شکست بخورد.
 • به مشکلی که پانل دست خط چینی و ژاپنی را تحت تاثیر قرار می دهد رسیدگی می کند. نامزدهای پیش بینی متن یا را نشان نمی دهد. پاسخ نمی‌دهد. این زمانی اتفاق می‌افتد که کلمه‌ای را از فهرست نامزدهای پانل دست‌نویس انتخاب می‌کنید.
 • به مشکلی که بر روناها تأثیر می‌گذارد رسیدگی می‌کند. کار نمی‌کند. دستگاه طوری رفتار می‌کند که انگار به حساب خود وارد نشده‌اید. .
 • به مشکلی رسیدگی می‌کند که ممکن است بر یک نقطه بازنگری بزرگ تأثیر بگذارد. ممکن است وقتی از NTFS برای دسترسی به آن استفاده می‌کنید، یک خطای توقف دریافت کنید. این مشکل پس از اینکه یک عملیات لغو شده FSCTL Set تگ تجزیه مجدد را تغییر می‌دهد رخ می‌دهد.
 • به یک مشکل شناخته شده که ممکن است برخی از برنامه‌های تشخیص گفتار را تحت تأثیر قرار دهد، رسیدگی می‌کند. ممکن است مشکلات مربوط به تشخیص گفتار، ورودی بیانی، و دست‌خط پراکنده داشته باشند. این مشکل زمانی رخ می‌دهد که زبان نمایشگر چینی یا ژاپنی باشد. ممکن است برنامه‌ها کلمات خاصی را تشخیص ندهند. ممکن است هیچ ورودی از تشخیص گفتار یا انواع ورودی تحت تأثیر دریافت نکند. زمانی که برنامه‌ها از تشخیص گفتار آفلاین استفاده می‌کنند، این مشکل بیشتر رخ می‌دهد. برای توسعه دهندگان برنامه، این مشکل فقط بر تشخیص گفتاری که از مشخصات دستور زبان تشخیص گفتار (SRGS) در Media.SpeechRecognition استفاده می کند، تأثیر می گذارد. این موضوع بر انواع دیگر تشخیص گفتار تأثیری ندارد.

به جرات می توان گفت که Moment 4 ویژگی های بیشتری از این نوع را برای ویندوز 11 به ارمغان می آورد. و تا پایان امسال، به احتمال زیاد، آنها را تجربه خواهیم کرد.

آیا درباره به‌روزرسانی KB5027397 هیجان‌زده هستید؟ نظر شما در مورد به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات Moment 3 چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

هنوز با مشکل مواجه هستید؟

حمایت شده

اگر پیشنهادات بالا مشکل شما را حل نکرده باشد، ممکن است رایانه شما با مشکلات شدیدتری در ویندوز مواجه شود. پیشنهاد می کنیم یک راه حل همه کاره مانند Fortect برای رفع موثر مشکلات. پس از نصب، فقط روی دکمه مشاهده و رفع مشکل کلیک کنید و سپس شروع تعمیر

را فشار دهید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا