اخبار روز

قیمت Ola، Ather، سایر اسکوترهای برقی در هند به زودی افزایش می یابد: دلیل آن این است

قیمت Ola، Ather، سایر اسکوترهای برقی در هند به زودی افزایش می یابد: دلیل آن این است

بر اساس گزارش PTI، یک مقام دولتی ناشناس اعلام کرده است که هیچ برنامه ای برای تمدید FAME-II پس از مارس 2024 وجود ندارد. یا از هم اکنون FAME-III را معرفی کنید.

یارانه FAME-II چیست؟

  • یارانه FAME II که مخفف عبارت «تطبیق و ساخت سریع‌تر خودروهای الکتریکی فاز دوم» است، توسط دولت هند برای تشویق تولید و استفاده از خودروهای الکتریکی در هند راه‌اندازی شد. این امتیازی است که به خریدار خودروی برقی به‌صورت پیش‌خرید قیمت ارائه می‌شود.
  • مبلغ کمک هزینه FAME II حداقل یکی از موارد زیر خواهد بود – 40 درصد از نمایشگاه قبلی قیمت یا 15000 روپیه به ازای هر کیلووات ساعت ظرفیت باتری.

طبق گفته این مقام رسمی، پس از مشورت با 24 سازنده دو چرخ برقی ثبت شده تحت FAME-II، جلسه سهامداران تشکیل شد. هفته گذشته شرکت‌کنندگان تصمیم گرفتند که مشوق تقاضا می‌تواند روی 10000 روپیه به ازای هر کیلووات ساعت ظرفیت باتری، با سقف 15 درصد از قیمت کارخانه، به جای 40 درصد فعلی باقی بماند.

به نقل از مقام رسمی، یک گزارش PTI اشاره کرد که برنامه‌ای برای ارائه پیشنهادی به کمیته اجرایی و راهبری برنامه (PISC) برای ایجاد اصلاحات در طرح 10000 کروری FAME-II در آینده نزدیک وجود دارد.

این مقام مسئول همچنین با بیان اینکه بسیاری از تولیدکنندگان خودروهای دو دیفرانسیل خواستار ماندگاری یارانه حتی در صورت قطع شدن آن شده اند، گفت: بنابراین تصمیم گرفته شد یارانه خودروهای دو چرخ به 15 درصد کاهش یابد. طبق گزارش، برنامه را تا فوریه یا مارس تمدید کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا