اخبار روز

شرکت Reliance Jio Air Fiber خدمات فیبر هوا را در ماه های آینده در هند راه اندازی خواهد کرد

شرکت Reliance Jio Air Fiber خدمات فیبر هوا را در ماه های آینده در هند راه اندازی خواهد کرد

Jio Air Fiber

مدیر ارشد همچنین اضافه کرد که این شرکت قصد دارد این سرویس را با 5G و برای اکثریت مردم در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، Jio قصد دارد خدمات Jio Fiber و Air Fiber را به 100 میلیون خانه در 2 تا 3 سال آینده گسترش دهد. توماس می گوید که او معتقد است که خدمات فیبر هوا پایگاه پهن باند خانگی را به دلیل مزیت شبکه 5G افزایش خواهد داد.

اپراتور پیشرو مخابراتی، برنامه ریزی فرکانس رادیویی، فرآیند نصب و پایداری خدمات را از طریق پروژه های آزمایشی تأیید کرده است. در چند منطقه این نشانه واضحی است که نشان می دهد Jio به زودی در مورد راه اندازی خدمات Air Fiber اطلاعیه هایی را اعلام خواهد کرد. ادعا می شود که خدمات فیبر هوا ظرفیت، سرعت و پوشش مناسب فضای داخلی را از طریق نگهداری طیف متمایز ارائه می دهند. Jio اشاره کرد که می تواند پوشش Wi-Fi تا 1000 فوت مربع را از طریق Home Gateway ارائه دهد.

به طور جداگانه، Jio موفق شده است سود خود را تا پایان مارس 13 درصد افزایش دهد و به 4176 کرور روپیه برساند. این کمترین رشد سود ناشی از سرمایه گذاری های انجام شده در خدمات 5G است و مخابرات تعرفه ها را افزایش نداده است. سود در سه ماهه چهارم سال مالی گذشته 4173 کرور بود. از سوی دیگر، این شرکت میانگین درآمد هر کاربر خود را از 167.6 روپیه در مارس 2022 به 178.8 روپیه افزایش داده است.

علاوه بر این، این شرکت اعلام کرده است که کاربرانش بیش از 10 اگزابایت از داده های خود را در این کشور مصرف کرده اند. یک ماه. در این گزارش اشاره شده است که یک کاربر متوسط ​​هر ماه 23.1 گیگابایت داده مصرف می کند. این 10 گیگابایت یا بیشتر در دو سال گذشته است. جیو گفت که بیش از 3,50,000 سلول 5G را در سراسر کشور اضافه کرده است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا