اخبار روز

شبکه هوایی شخصی آمازون آمازون ایر برای تحویل سریعتر در هند راه اندازی شد

شبکه هوایی شخصی آمازون آمازون ایر برای تحویل سریعتر در هند راه اندازی شد

“بزرگترین ردپای تحقق آمازون در آسیا نیز در حیدرآباد است. و امروز با راه اندازی آمازون ایر، اولین باری که آمازون ایر در خارج از آمریکای شمالی و اروپا راه اندازی می شود، خوشحالم که هند و به ویژه حیدرآباد میزبان آن هستند.

آمازون ایر در هند راه اندازی شد

Amazon Air’s سوم بازار، بعد از  ایالات متحده و اروپا،   است هند . این به طور کامل استفاده خواهد شد دو بوئینگ 737-800 هواپیما که Quikjet Cargo Airlines Private Limited فعالیت خواهد کرد. به گفته این شرکت، هر هواپیمای آمازون ایر همزمان با حمل و نقل بسته های روزانه، در سراسر حیدرآباد، بنگلور، دهلی و بمبئی پرواز خواهد کرد. مشتریان می توانند با این سرویس انتظار تحویل سریع تری داشته باشند. این شرکت می‌گوید آمازون ایر از ۱.۱ میلیون فروشنده دیگر در هند پشتیبانی می‌کند و رشد در بخش‌های جانبی مانند حمل‌ونقل و بسته‌بندی را تشویق می‌کند.

“حیدرآباد با موقعیت جغرافیایی استراتژیک، بهبود شبکه هوایی داخلی و محبوبیت روزافزون تجارت الکترونیک در کشور، به‌عنوان یک قطب اصلی برای توزیع تجارت الکترونیکی ظاهر شده است. آخیل ساکسنا، معاون رئیس جمهور – تامین مشتری (APAC، MENA و LATAM) و خدمات مشتری WW، آمازون، در بیانیه ای گفت.

با بیش از 110 هواپیمادر اینشبکه، Amazon Air شروع شد عملکرد در  ایالات متحده  در 2016 و نهw کلاس 70  مکان‌ها حدود  جهان. غول تجارت الکترونیک اکنون صدها میلیون دلار در قابلیت‌های لجستیک هوایی سرمایه‌گذاری کرده است و هزاران شغل جدید در سراسر جهان ایجاد کرده است. آمازون ایر در راه های سازگار با محیط زیست برای تامین انرژی شبکه خود سرمایه گذاری می کند، زیرا به گسترش جهانی خود ادامه می دهد تا با نیازهای مشتریان رو به رشد خود مطابقت داشته باشد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا