اخبار روز

ساعت‌های هوشمند مقاوم سری Garmin Instinct Crossover با عمر باتری تا 70 روز در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات

ساعت‌های هوشمند مقاوم سری Garmin Instinct Crossover با عمر باتری تا 70 روز در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات

طبق گفته این شرکت، کراس اوور Instinct تمام قابلیت‌های سلامتی Garmin از جمله نظارت بر خواب پیشرفته، امتیاز خواب و فعالیت‌های نظارت بر سلامت را ارائه می‌کند. که به کاربران اجازه می دهد اطلاعات حیاتی سلامتی مانند ضربان قلب، استرس و باتری بدن را ثبت کنند. گفته می شود نوع خورشیدی تا 70 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد. اجازه دهید به قیمت، مشخصات و سایر جزئیات محصولات نگاه کنیم.

garmin

قیمت سری Garmin Instinct Crossover در هند، در دسترس بودن

این شرکت اشاره کرد که کراس اوور جدید Garmin Instinct در رنگ مشکی و Instinct Crossover Solar در رنگ گرافیت با قیمت 55990 روپیه و به ترتیب 61990 روپیه. از 20 ژانویه از طریق فروشگاه برند Garmin، فروشگاه ساعت Helios، Just in Time، فروشگاه های ورزشی، آمازون، Tata CLiQ، Tata Luxury، Synergizer، Flipkart و Nykaa.com در دسترس خواهد بود.

Garmin Instinct Crossover. طراحی سری، مشخصات

این ساعت‌های هوشمند دارای عقربه‌های آنالوگ جدید با پوشش Super-Lumi Nova و طراحی محکم هستند. هنگامی که کاربران داده‌های مشخصی از ویژگی‌های هوشمند را می‌خواهند، دست‌های آنالوگ روی صفحه‌نمایش دیجیتال با وضوح بالا Instinct Crossover به سرعت حرکت می‌کنند. آنها دارای 10 دستگاه خودپرداز (100 متر) مقاومت در برابر آب، لنزهای مقاوم در برابر خراش با مواد شیمیایی، و مقاومت حرارتی و ضربه ای ساخته شده بر اساس استانداردهای MIL-STD-810 هستند.

این شرکت ادعا می کند که نسخه خورشیدی می تواند ارائه دهد. تا 70 روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند. در همین حال، ادعا می شود که کراس اوور Instinct تقریبا یک ماه عمر باتری را در حالت ساعت هوشمند و بیش از 110 ساعت در حالت GPS ارائه می دهد. آنها دارای ویژگی هایی مانند امتیاز خواب، نظارت بر خواب پیشرفته، همراه با فعالیت نظارت بر سلامت هستند که به کاربران امکان می دهد معیارهای مهم سلامت را ثبت کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا