اخبار روز

حالت آرام DND اینستاگرام شروع به کار کرد: اعلان‌ها را بی‌صدا می‌کند، پاسخ خودکار به پیام‌های پیامکی

حالت آرام DND اینستاگرام شروع به کار کرد: اعلان‌ها را بی‌صدا می‌کند، پاسخ خودکار به پیام‌های پیامکی

حالت کاملاً اینستاگرام

Instagram Quiet mode

اینستاگرام این ویژگی جدید را بر اساس به توصیه نوجوانان متا در پست وبلاگ.

برای شرکت، حالت آرام را می توان سفارشی کرد. می‌توان آن را برنامه‌ریزی کرد و به محض اینکه این ویژگی فعال شد، اینستاگرام خلاصه‌ای سریع از اعلان‌ها را به شما نشان می‌دهد تا بتوانید آنچه را که از دست داده‌اید پیگیری کنید. «همه می‌توانند از حالت آرام استفاده کنند، اما ما از نوجوانان می‌خواهیم این کار را زمانی انجام دهند که زمان خاصی را در اواخر شب در اینستاگرام سپری کنند» متا اضافه کرد.

به‌طور جداگانه، اینستاگرام ابزارهای نظارت والدین را به‌روزرسانی کرده است و به کاربران کنترل بیشتری بر محتوایی که در بستر شبکه‌های اجتماعی می‌بینند، می‌دهد.

با شروع توصیه‌ها، کاربران اینستاگرام اکنون می‌توانند محتوایی را که به آنها علاقه‌ای ندارند در فید کاوش خود مخفی کنند. علاوه بر این، این پلتفرم از نشان دادن محتوایی که به Reels علاقه‌ای ندارید، اجتناب می‌کند. ، و بیشتر. اینستاگرام همچنین در حال گسترش قابلیت خود برای مخفی کردن نظرات و DM های حاوی کلمات خاص در پست های توصیه شده است. به این ترتیب اگر کلمه یا لیستی از کلمات، ایموجی ها یا هشتگ ها را در لیست پنهان اضافه کنید، اینستاگرام «دیگر محتوایی با آن کلمات در زیرنویس یا هشتگ توصیه نمی کند.» کلمات پنهان را می توان از بخش کلمات پنهان تنظیمات حریم خصوصی مشاهده کرد.

d8add8a7d984d8aa d8a2d8b1d8a7d985 dnd d8a7db8cd986d8b3d8aad8a7daafd8b1d8a7d985 d8b4d8b1d988d8b9 d8a8d987 daa9d8a7d8b1 daa9d8b1d8af d8a7 646c0c5dd1b73

در مورد ابزارهای به روز شده نظارت والدین، والدین در صورتی که نوجوان آنها تنظیمات اینستاگرام خود را به روز کند، اعلانی دریافت خواهند کرد. حریم خصوصی و تنظیمات حساب والدین اکنون می توانند حساب هایی را که نوجوانشان مسدود کرده است نیز مشاهده کنند. این به‌روزرسانی‌ها بخشی از کار مداوم ما هستند تا اطمینان حاصل کنیم که افراد تجربیاتی دارند که برای آنها مفید است، و کنترل بیشتری بر زمان صرف آنلاین و انواع محتوا دارند. آنها می بینند،» اینستاگرام ادعا می کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا