اخبار روز

به‌روزرسانی iOS 16.3 که هفته آینده عرضه می‌شود، مشکل خطوط افقی آیفون 14 پرو را برطرف می‌کند: سایر ویژگی‌های جدید

به‌روزرسانی iOS 16.3 که هفته آینده عرضه می‌شود، مشکل خطوط افقی آیفون 14 پرو را برطرف می‌کند: سایر ویژگی‌های جدید

ویژگی‌های iOS 16.3

برای شروع، به‌روزرسانی iOS 16.3 مشکلی را حل می‌کند که در آن برخی از آیفون‌ها 14 دستگاه Pro/Pro Max به طور خلاصه خطوط افقی را هنگام بیدار شدن نشان می دهند. استفاده از کلیدهای امنیتی فیزیکی را برای محافظت از شناسه‌های اپل فعال می‌کند، به این معنی که کاربران می‌توانند یک دستگاه سخت‌افزار فیزیکی را به عنوان دومین عامل احراز هویت دو مرحله‌ای برای حساب‌های خود پیکربندی کنند.

احتمالاً به‌روزرسانی انجام خواهد شد. یک نقص Freeform را برطرف کنید که در آن برخی از خطوط طراحی با مداد یا انگشت اپل ممکن است در تابلوهای مشترک نشان داده نشوند. علاوه بر این، مشکلی را که در آن ویجت Home Lock Screen وضعیت برنامه Home را دقیقاً نمایش نمی‌دهد، مطابق گزارش‌ها. این اضافه خواهد کرد پشتیبانی برای تازه  منتشر شد HomePod 2د نسل، a جدید سیاه وحدت تصویر زمینه در افتخار از سیاه تاریخچه ماه، همراه با یک آموزش جدید که به کاربران در مورد نحوه استفاده از ویژگی های Handoff که با iPhone و HomePod سازگار است، آموزش می دهد.

به روز رسانی iOS 16.3: نحوه نصب

کاربران می‌توانند به‌محض اینکه به‌روزرسانی iOS 16.3 را از طریق آنتن در دسترس قرار دهند، با رفتن به برنامه تنظیمات، انتخاب General از منو، و سپس انتخاب به‌روزرسانی نرم‌افزار از منوی فرعی که ظاهر می‌شود، نصب کنند.

علاوه بر iOS 16.3، انتشار iPadOS 16.3، watchOS 9.3، و به احتمال زیاد tvOS 16.3 و macOS 13.2 نیز انتظار می رود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا