اخبار روز

بازگشت شین به هند با همکاری Reliance: 5 چیز که باید بدانید

بازگشت شین به هند با همکاری Reliance: 5 چیز که باید بدانید

مشخص نیست که این مشارکت دقیقا چگونه انجام می شود و آیا Shein به طور مستقل عمل می کند یا خیر. ردپای Reliance Retail در سراسر هند از طریق فروشگاه‌های آفلاین و آنلاین نیز پخش شده است، و فرض بر این است که شرکت چینی از شبکه انبارها و فروشگاه‌های این مجموعه استفاده خواهد کرد. انتظار می رود این یک بازگشت کامل برای Shein در هند باشد و نه مانند آنچه که در آن شروع به فروش محصولات از طریق آمازون هند کرد، اما با موجودی بسیار محدود.

در حالی که شین برای بازگشت به هند آماده می شود، در اینجا پنج نکته وجود دارد که باید در مورد برند محبوب فست مد بدانید:

  • شین یک بازگشت خواهد داشت. در هند سه سال پس از ممنوعیتکردن آن توسط دولت. USP اصلی شین این بود که انواع لباس های فست مد را اما با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می کرد. این یک خرده فروش آنلاین چینی مد سریع است که در اکتبر 2008 در نانجینگ چین تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سنگاپور است. Shein قبلاً فقط به عنوان یک شرکت حمل و نقل فعالیت می کرد زیرا لباس را از بازار عمده فروشی در گوانگژو تهیه می کرد.
  • این خرده فروش فست مد درگیر مواردی از حریم خصوصی داده ها، مسائل مربوط به علائم تجاری، و حتی کار اجباری.حتی به استفاده از کار اجباری از اقلیت قومی چینی، اویغورها متهم شد. با این حال، شین چنین ادعاها و اتهاماتی علیه شرکت را رد کرده است.
  • در اکتبر 2022، زمانی که شین متوجه نقض داده شد و جزئیات 39 میلیون کاربر به سرقت رفت. شرکت مادر Shein، Zoetop، 1.9 میلیون دلار به دلیل نقض داده ها و نحوه رسیدگی به آن جریمه شد زیرا در مورد اینکه چه مقدار از داده های کاربر به خطر افتاده است.
  • شین همچنین به دلیل کپی کردن طرح ها مورد شکایت قرار گرفته است. از برندهای معروفی مانند Levi’s، Dr Martens و Ralph Lauren.
  • ممنوعیت Shein در هند بخشی از اولین موج برنامه های مرتبط با چین بود که در این کشور ممنوع شد. این ممنوعیت به دلیل مشکل مرزی مورد مناقشه بین هند و چین اعمال شد. دولت هند به دلایل امنیتی و خطراتی مانند جمع آوری داده ها و جاسوسی احتمالی نیروهای چینی از طریق این برنامه ها اشاره کرد.

شین به یک بازار فست مد محبوب تبدیل شد و در حال حاضر به بیش از 150 کشور دنیا عرضه می کند. ارزش این شرکت پس از یک دور تأمین مالی در آوریل 2022، 100 میلیارد دلار بود. طبق گزارش ها، فروش آن در سال گذشته 23 میلیارد دلار بود. با این حال، شرکت با توجه به جمع آوری سرمایه اخیر خود که 2 میلیارد دلار بود، شاهد کاهش رشد است و ارزش فعلی آن 66 میلیارد دلار است، اما گفته می شود که شرکت در سال جاری 40 درصد رشد خواهد کرد.chi

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا