اخبار روز

اولین خودروی الکتریکی شیائومی، مودنا، آزمایش جاسوسی در برف در مغولستان انجام داد

اولین خودروی الکتریکی شیائومی، مودنا، آزمایش جاسوسی در برف در مغولستان انجام داد

آزمایش جاسوسی شیائومی مودنا در شرایط زمستانی

سدان الکتریکی شیائومی مودنا در حال آزمایش در برف و یخ عکاسی شد احتمالاً برای ثبت عملکرد باتری در چنین شرایطی. مدیر عامل لی جون، که مدافع حرکت این شرکت به بازار خودروهای برقی بوده است، ظاهراً بخشی فعال در روند توسعه بوده و شایعه شده است که بخشی از آزمایش تیم در مغولستان بوده است.

Slider

شایعه می‌شود که شیائومی مودنا از سه گزینه پیشرانه بهره می‌برد. دو تا از پیشرانه های مودنا از بسته های باتری Blade با منبع BYD استفاده خواهند کرد که از فناوری LFP استفاده می کنند. نوع سوم استفاده از بسته باتری 800 ولت Qilin از CATL است. طبق گزارش ها، این بسته باتری منبع CATL از شارژ فوق العاده سریع پشتیبانی می کند و می تواند تنها در 15 دقیقه از صفر تا 80 درصد شارژ شود.

عکس‌های جاسوسی همچنین نمای سدان الکتریکی را نشان می‌دهند که از فلسفه طراحی سنتی الهام گرفته از کوپه استفاده کرده است. این تصاویر یک کاپوت بلند، یک خط سقف شیبدار و یک بخش قابل توجه صندوق عقب را نشان می دهد که با یک برآمدگی بلند برجسته شده است. خودروی آزمایشی را می‌توان با پوشیدن مجموعه‌ای از آلیاژهای 10 پره سیاه‌شده روی لاستیک‌های سطح پایین با عملکرد گرا نیز مشاهده کرد. جهت گیری اسپرت مودنا را می توان از طریق ترمزهای بزرگ دیسکی جلو و کالیپرهای ترمز با رنگ زرد نیز تشخیص داد.

قیمت خودروی الکتریکی شیائومی (مورد انتظار)

انتظار می رود شیائومی مودنا در سال 2024 به فروش می رسد و انتظار می رود قیمت ها در چین حدود 260,000 RMB (~ 31,20,000 روپیه) و 350,000 RMB (~ 42,01,000 روپیه) باشد. شیائومی همچنین ظاهراً در حال کار بر روی دومین خودروی الکتریکی است که Lemans نام دارد و انتظار می‌رود در سال 2025 وارد بازار شود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا