اخبار روز

[اختصاصی] صفحه کلید OnePlus که در 7 فوریه در هند عرضه می شود، تصویر جدید نمای نزدیک به طراحی را نشان می دهد.

[اختصاصی] صفحه کلید OnePlus که در 7 فوریه در هند عرضه می شود، تصویر جدید نمای نزدیک به طراحی را نشان می دهد.

یک میکروسایت اختصاصی در وب سایت OnePlus وجود دارد که تأیید می کند محصول در حال حاضر در مرحله آزمایش است و در فوریه عرضه می شود. و تولید انبوه در ماه مارس. در حالی که این کیبورد در هند عرضه خواهد شد، این احتمال وجود دارد که OnePlus آن را به بازارهای جهانی نیز ببرد.

OnePlus Keyboard

صفحه کلید OnePlus

صفحه کلید OnePlus دارای طراحی سفید رنگ خواهد بود که نوستالژی قدیمی را باز می گرداند. . می‌توانیم کلیدهای Function، Backspace، Del، page up و page down و یک دکمه قرمز رنگ را ببینیم که می‌تواند کلید پاور باشد. وب‌سایت OnePlus ادعا می‌کند که صفحه‌کلید دارای «طراحی واشر دوگانه» و طرح‌بندی و نمایه سفارشی خواهد بود.

OnePlus می‌گوید طراحی واشر خواهد بود. یک حرکت دقیق کالیبره شده و در عین حال ملایم تر همراه با صدای رضایت بخش را تضمین می کند. در حالی که صفحه‌کلید بی‌صدا نیست، گفته می‌شود که صدای قابل شنیدن “تضعیف می‌شود، در حالی که تجربه تایپ برتر را حفظ می‌کند.”

صفحه‌کلید OnePlus برای کار کردن روی هم مک و هم ویندوز این چیدمان با هر دو سیستم عامل مطابقت دارد و حتی با لینوکس نیز سازگار است، در نتیجه آن را به یک راه حل همه کاره بدون دردسر برای همه نیازهای صفحه کلید تبدیل می کند. این صفحه‌کلید به‌طور کامل از ویژگی‌های پیشرفته و قابل تنظیم، از جمله سوئیچ‌های قابل تعویض داغ و سیستم‌افزار منعطف و منبع باز پشتیبانی می‌کند. عملکرد قابل تعویض داغ امکان تغییر سریع و روان سوئیچ ها را فراهم می کند. این صفحه‌کلید از نورپردازی RGB نیز پشتیبانی می‌کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا