اخبار روز

آیا فالوورهای توییتر شما در حال کاهش است؟ در اینجا دلیل آن است

آیا فالوورهای توییتر شما در حال کاهش است؟ در اینجا دلیل آن است

در چند ماه گذشته، تویتر تحت یک مجموعه‌ای از تغییرات تحت رهبری ماسک، مانند حذف تیک‌های آبی از حساب‌های قدیمی، معرفی توییت‌های طولانی و اجرای یک مدل اشتراک به نام آبی توییتر. و اکنون، ماسک توصیه جدیدی صادر کرده است. اجازه دهید به جزئیات بپردازیم.

حساب‌های غیرفعال توییتر بایگانی می‌شوند 

طبق گفته ماسک، حساب‌های غیرفعال توییتر از پلتفرم حذف خواهند شد. تصمیم به حذف حساب‌های غیرفعال ممکن است بر تعداد فالوورهای شما تأثیر بگذارد، زیرا آن حساب‌ها دیگر در لیست دنبال‌کنندگان شما وجود نخواهند داشت.

در همین حال، در پاسخ به توییت ماسک، یک کاربر از تصمیم به حذف غیرفعال ابراز نگرانی کرد. حساب‌ها می‌توانند پیامدهای منفی، به‌ویژه از دست دادن توییت‌های «تاریخی» از آن حساب‌ها داشته باشند. کاربر پیشنهاد کرد که ماسک باید قبل از ادامه برنامه خود در مورد آن تجدید نظر کند.

ماسک همچنین قدردانی خود را از افرادی که از سازندگان محتوا در توییتر در یک توییت جداگانه حمایت می کنند. به گفته وی، درآمد ۱۲ ماهه اول سازندگان مشمول هیچ هزینه ای نمی شود. پس از آن، این پلتفرم 10 درصد کمیسیون دریافت می کند.

در همین حال، گزارش اخیر بیان می کند که برای افزایش اشتراک توییتر آبی، ماسک ویژگی های خاص محدود شده فقط برای کسانی که مشترک Twitter Blue هستند قابل دسترسی باشد. در آوریل، توییتر نشان‌های تأیید اعتبار آبی قدیمی را از حساب‌های کاربرانی که پرداخت نمی‌کنند حذف کرد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا