اخبار روز

OnePlus V Flip، OnePlus V Fold رسماً معرفی شد. راه اندازی در سه ماهه سوم 2023

OnePlus V Flip، OnePlus V Fold رسماً معرفی شد. راه اندازی در سه ماهه سوم 2023

OnePlus V Fold، OnePlus V Flip رسما تیز شد

در حالی که این برند رسما تایید کرد که به زودی رونمایی خواهد شد برای اولین بار، نباید غافلگیر کننده باشد، زیرا اخیرا شایعاتی پیرامون OnePlus V Fold و OnePlus V Flip منتشر شده است. OnePlus قبلاً هر دوی این نام‌ها را علامت تجاری کرده است، و در حالی که نمی‌توان گفت که آیا این نام تجاری به این نام‌ها پایبند است یا نام‌های تاشوی خود را چیز دیگری می‌گذارد، شرایط Fold و Flip  برای ما کافی است که پیش بینی کنیم وان پلاس، به احتمال زیاد، گوشی های هوشمند تاشو افقی و عمودی را در سه ماهه سوم سال 2023 روانه بازار خواهد کرد، بسیار شبیه به کاری که OPPO اخیرا انجام داده است.

اکنون، این احتمال وجود دارد که OnePlus وجود دارد. هر دو تاشو را در تیزر به نمایش گذاشته است، اما این احتمال نیز وجود دارد که این یک دستگاه باشد.

OnePlus-Flip-tease

صحبت از این است که OnePlus ممکن است از OPPO Find N2 و OPPO Find N2 Flip الهام بگیرد. گوشی های هوشمند تاشو خود را، که به نوعی منطقی است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد مشخصات و ویژگی های این گوشی های هوشمند در دسترس نیست. این تیزر همچنین تنها چند ثانیه طول کشید و تنها یک فریم داشت که ما آن را ضبط کرده ایم و به شما نشان داده ایم.

در حال حاضر برای اطمینان 100 درصد در مورد مشخصات و مشخصات، خیلی زود است. تعداد دستگاه‌های تاشوی که OnePlus در نظر دارد عرضه کند، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که درز و تیزرهای رسمی بیشتری پیش از سه ماهه سوم منتشر شود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا