اخبار روز

Noise Buds VS404 با عمر باتری تا 50 ساعت، ENC، Instacharge در هند راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

Noise Buds VS404 با عمر باتری تا 50 ساعت، ENC، Instacharge در هند راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

ایربادهای Noise Buds VS404 TWS همچنین دارای فناوری HyperSync هستند که امکان جفت شدن آسان این جوانه ها با دستگاه های دیگر را فراهم می کند. کیس شارژ از کانکتور شارژ USB Type-C پشتیبانی می کند و جوانه ها دارای استاندارد IPX5 برای مقاومت در برابر تعریق و آب هستند که آنها را برای استفاده در حین ورزش یا نزدیک آب مناسب می کند. Noise Buds VS404 مجهز به درایورهای 10 میلی متری است که بیس غنی و عمیق را به جوانه ها می آورد و همچنین اوج و پایین موسیقی را حفظ می کند.

قیمت Noise Buds VS404 در هند

Noise Buds VS404 در حال حاضر برای فروش در Flipkart و GoNoise موجود است. غنچه ها با قیمت 1299 روپیه در دسترس هستند و در سه رنگ درخشان موجود هستند: مشکی جت، سبز جنگلی و سفید برفی.

در اخبار دیگر

Noise همچنین اخیراً VS102 Pro buds به عنوان بخشی از آن نسخه TWS. جوانه های VS102 Pro با ANC، رتبه IPX5 برای مقاومت در برابر آب، تأخیر بسیار کم 40 میلی ثانیه، و تا 40 ساعت عمر باتری تنها با 1799 روپیه ارائه می شوند. این جوانه ها در چهار رنگ چشم نواز شامل Jet Black، Calm Beige، Aurora Green و Glacier Blue موجود هستند.

مشخصات Noise Buds VS102 Pro شامل ویژگی حذف نویز فعال است که نویز بیرون را تا 25 دسی بل کاهش می دهد، بلوتوث 5.3 و درایور 11 میلی متری پیکربندی عمر باتری شامل 40 ساعت زمان پخش و یک ساعت استفاده تنها در 10 دقیقه شارژ می شود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا