اخبار روز

Apex Legends Mobile در ماه مه خاموش می شود. اینجاست که چرا

Apex Legends Mobile در ماه مه خاموش می شود. اینجاست که چرا

Respawn گفت: «پس از یک شروع قوی، خط تولید محتوا برای Apex Legends Mobile از نظر کیفیت، کمیت و آهنگ کمتر از آن نوار است. به همین دلیل است که پس از ماه‌ها کار با شریک توسعه خود، تصمیم متقابل برای غروب بازی موبایل خود گرفته‌ایم. اگرچه ناامید کننده است، اما به بازی که عرضه کردیم افتخار می کنیم، از حمایت انجمن Apex Legends سپاسگزاریم و مطمئن هستیم که این تصمیم درست برای بازیکنان است. Apex Legends Mobile به طور رسمی در تاریخ 2 مه در ساعت 5:30 صبح در هند خاموش می شود.

Respawn همچنین تصریح کرده است که هیچ گونه بازپرداختی از پول دنیای واقعی خرج شده در بازی ارائه نخواهد کرد، “طبق شرایط قرارداد کاربر EA.” گفته می شود، توسعه دهنده طی چند ساعت تمام خریدهای پول واقعی را متوقف می کند. تمام اقلام خریداری شده قبلی و ارز درون بازی تا 2 مه در حساب های بازیکنان در دسترس خواهند بود.

EA اخبار مربوط به بسته شدن Apex Legends Mobile را به عنوان بخشی از گزارش درآمد سه ماهه سوم سال مالی 2023 خود به اشتراک گذاشت. علاوه بر اینها، EA اعلام کرده است توقف توسعه بازی موبایل Battlefield. این شرکت گفت: «ما همچنین تصمیم گرفته‌ایم که توسعه عنوان فعلی موبایل Battlefield را متوقف کنیم. همانطور که صنعت تکامل یافته و استراتژی ما برای ایجاد یک اکوسیستم میدان نبرد عمیقاً مرتبط شکل گرفته است، تصمیم گرفتیم از جهت فعلی حرکت کنیم تا دیدگاه خود را برای این فرنچایز به بهترین نحو انجام دهیم و انتظارات بازیکنان خود را برآورده کنیم.”

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا