اخبار روز

گوشی های هوشمند تاشو OnePlus به زودی معرفی می شوند. نام‌های OnePlus V Fold، OnePlus V Flip فاش شد

گوشی های هوشمند تاشو OnePlus به زودی معرفی می شوند. نام‌های OnePlus V Fold، OnePlus V Flip فاش شد

راه اندازی تلفن تاشو OnePlus

شارما ادعا می کند که بالاتر از “استاندارد” گوشی های هوشمند، تبلت ها و سایر محصولات، OnePlus در حال برنامه ریزی برای عرضه گوشی های تاشو نیز است. مشاور پیشنهاد می کند که این برند ممکن است در آینده نزدیک گوشی های هوشمند تاشو افقی و عمودی را عرضه کند. با توجه به اینکه OPPO قبلاً با سری Find N گوشی های هوشمند خود وارد فضای تاشو شده است، این در حالت ایده آل برای هیچ کسی تعجب آور نیست.

برای تقویت بیشتر این ادعا، شارما تصویری از چند گوشی را نیز منتشر کرده است. علائم تجاری OnePlus ظاهراً اخیراً ثبت شده است. این تصویر نشان می دهد که OnePlus ممکن است اسمارت فون های تاشو خود را OnePlus V Fold و OnePlus V Flip نام ببرد. متأسفانه، هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات و ویژگی‌های هر یک از این دستگاه‌ها وجود ندارد.

این احتمالاً اولین بار است که از زمانی که OnePlus در مورد یکی از آنها شوخی کرد، این اولین بار است که اخبار مربوط به تاشوهای OnePlus منتشر می‌شود. 2022. در حالی که هنوز جدول زمانی مشخصی برای عرضه وجود ندارد، مطمئناً می‌توانیم انتظار داشته باشیم که OnePlus V Fold و OnePlus V Flip در اواخر سال جاری عرضه شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا