اخبار روز

گوشی‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و خودروهای الکتریکی در هند ارزان‌تر می‌شوند زیرا دولت عوارض سفارشی را کاهش می‌دهد

گوشی‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و خودروهای الکتریکی در هند ارزان‌تر می‌شوند زیرا دولت عوارض سفارشی را کاهش می‌دهد

وزیر دارایی پیشنهاد کرده است تعرفه گمرکی واردات لنزهای دوربین تلفن همراه و اجزای آن از 2.5 درصد به 2.5 درصد کاهش یابد. 0 درصد برای استفاده در تولید ماژول های دوربین تلفن همراه. به منظور تقویت بیشتر ارزش افزوده داخلی در تولید تلفن‌های همراه، دولت تعرفه سلول‌های لیتیوم یون باتری‌ها را برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد.

وزیر دارایی گفت که در نتیجه ابتکارات مختلف دولت، از جمله برنامه تولید مرحله‌ای، تولید تلفن همراه در هند از 5.8 کرور واحد به ارزش حدود 18900 کرور در سال‌های 2014-2015 به 31 کرور روپیه افزایش یافت. ارزش آن در سال مالی گذشته بیش از 2,75,000 کرور روپیه بوده است.

برای ارتقای ارزش افزوده در تولید تلویزیون، Sitharaman همچنین پیشنهاد کاهش تعرفه گمرکی برای اجزای سلول های باز پنل های تلویزیون را ارائه کرد. از 5 درصد به 2.5 درصد. علاوه بر این، وی اظهار داشت که تا تاریخ 2024/03/31، واردات کالاهای سرمایه‌ای و تجهیزات لازم برای تولید سلول‌های لیتیوم یونی برای استفاده در باتری خودروهای الکتریکی از پرداخت عوارض گمرکی معاف خواهد بود.

در خصوص خدمات 5G، وزیر گفت که دانشکده‌های مهندسی 100 آزمایشگاه برای ایجاد برنامه‌های کاربردی با استفاده از خدمات 5G راه‌اندازی خواهند کرد تا طیف جدیدی از فرصت‌ها، مدل‌های کسب‌وکار و پتانسیل‌های شغلی را درک کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا