اخبار روز

واتس اپ حالت تصویر در تصویر را برای تماس های ویدیویی در iOS راه اندازی کرد

واتس اپ حالت تصویر در تصویر را برای تماس های ویدیویی در iOS راه اندازی کرد

نحوه کار تماس تصویری WhatsApp PiP

برای استفاده حداکثری از این ویژگی، کاربران به سادگی باید اطمینان حاصل کنند که WhatsApp آنها در آیفون به آخرین نسخه، یعنی 23.3.77 به روز شده است. نسخه جدید نسخه‌ای است که از حالت PiP برای تماس‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کند – قابلیتی که سرویس‌های دیگری مانند FaceTime نزدیک به سه سال است که دارند. اپل در سال 2020 پشتیبانی ویدئویی PiP را بر روی سیستم عامل خود اضافه کرد و امکان پخش ویدئو در پنجره شناور و همچنین تماس های ویدئویی در پنجره های شناور را فراهم کرد.

مطمئناً، حالت PiP یکی از ویژگی های مهم چندوظیفه ای است زیرا در آن وجود دارد. کاربر را از استفاده از سرویس‌های دیگر در حین تماس محدود نمی‌کند.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی اضافه‌شده به عنوان بخشی از این به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ، امکان افزودن زیرنویس‌های نوشتاری هنگام اشتراک‌گذاری اسناد برای کاربران وجود دارد. تاکنون فقط برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها در دسترس است. نسخه جدید این برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد تا توضیحات گروهی طولانی تری داشته باشند، و کاربران بتوانند استیکرها و آواتار خود را روی پلتفرم ایجاد کنند – قابلیتی که متا در دسامبر سال گذشته از آن رونمایی کرد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا