اخبار روز

واتس اپ بالاخره ویرایش پیام را برای توده ها عرضه کرد

واتس اپ بالاخره ویرایش پیام را برای توده ها عرضه کرد

ارتباطات مبتنی بر متن پر از خطا است و مردم اغلب آرزو می‌کنند که بتوانند کلمات خود را پس بگیرند. می‌توان ایمیل ها را در جیمیل دوباره کار کنید، و Twitter به ویرایش توییت‌ها برای ذخیره چهره، اما قابلیت ویرایش پیام واتس‌اپ فقط در دسترس بوده است. به آزمایش کنندگان بتا. این در نهایت در حال تغییر است، زیرا متا امروز اعلام کرد که ویرایش پیام در WhatsApp به طور گسترده در حال گسترش است.

از سال 2017 ما خبر ویرایش پیام واتس اپ را خاموش و روشن می شنویم از سال 2017، اما ما در اواخر سال گذشته مشاهده کردیم که در حال توسعه است، امید ما و برخی از کاربران را دوباره زنده کرد اخیراً به این ویژگی در نسخه بتا برنامه دسترسی پیدا کردم. اکنون، ویرایش پیام در حال ارائه است برای همه کاربران WhatsApp در سراسر جهان در نسخه پایدار کانال.

ویدئوی روز ANDROIDPOLICEبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

Meta می‌گوید که می‌توانید روی یک پیام ضربه بزنید و نگه دارید، گزینه جدید ویرایش را انتخاب کنید، و هر اشتباهی را که مرتکب شده‌اید تصحیح کنید – با این حال، گرافیک همراه نشان می‌دهد که این روش در iOS چگونه کار می‌کند. احتمالاً گزینه Edit در اندروید به نوار بالایی که با فشار طولانی یک پیام ظاهر می شود اضافه می شود. اما طراحی مجدد منوی زمینه WhatsApp در Android به سبک iOS نیز در دست اقدام است، بنابراین مراحل نحوه انجام باید پس از اجرا یکسان باشد.

WhatsApp”” data-modal-id=”single-image-modal” data- modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

WhatsApp-message-deletion-stable

هنگامی که پیامی را ویرایش کردید، گیرندگان نمی‌توانند نسخه قدیمی‌تر و ویرایش‌نشده متن را ببینند، اما نشان ویرایش‌شده را در کنار مهر زمانی پیام مشاهده می‌کنند که نشان می‌دهد شما آن را تغییر داد. واتس‌اپ می‌گوید که پیام‌های ویرایش شده نیز مانند سایر ارتباطات واتس‌اپ رمزگذاری شده‌اند. با این حال، یک نکته وجود دارد – شما فقط می توانید متن ها را به مدت 15 دقیقه پس از ارسال آنها ویرایش کنید. این ممکن است برای برخی افراد محدودیت باشد، اما اگر متون خود را بلافاصله پس از ارسال تصحیح کنید، قابل کنترل است.

به اعتبار متا، مدتی است که امکان حذف پیام ها وجود دارد. همیشه می‌توانید یک مورد جدید را تایپ کنید، اما ویرایش پیام راهی پاک‌تر و کم‌تحمل‌تر برای رفع اشتباهات تایپی و اشتباهات جزئی با پیامدهای بالقوه وخیم است. برای یادآوری، حذف پیام ها نیز با محدودیت زمانی 15 دقیقه ای برای شروع اجرا شد، اما واتس اپ از آن زمان این محدودیت را به دو روز افزایش داده است. امیدواریم محدودیت زمانی فعلی برای ویرایش پیام نیز به زودی تمدید شود.

ویرایش پیام برای همه کاربران WhatsApp در سراسر جهان در حال اجراست، اما ممکن است چند هفته طول بکشد تا این ویژگی در دستگاه شما نمایش داده شود. متأسفانه، متا تاریخ مشخصی را مشخص نمی کند که این ویژگی برای همه در دسترس باشد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا