اخبار روز

هیچ رندر هدفون Ear 2 TWS به صورت آنلاین به بیرون درز نکرد و طراحی مشابهی را نشان داد

هیچ رندر هدفون Ear 2 TWS به صورت آنلاین به بیرون درز نکرد و طراحی مشابهی را نشان داد

همانطور که گفته شد، طراحی به جز برخی تغییرات جزئی تغییر چندانی نکرده است. تنها تغییر قابل مشاهده در طراحی خارجی، قرار دادن میکروفون حذف نویز است که قبلا در بالا قرار داشت و اکنون به علامت قرمز رنگ در جلو منتقل شده است.

گوش Nothing (2)

گوش Nothing (2) دارای طراحی مشابه با Nothing Ear (1) است. کیف حمل ظاهری شفاف دارد، هدفون‌ها هم همینطور. به غیر از میکروفون حذف نویز، طراحی تقریباً مشابه مدل قبلی است. اگر طرح Nothing Ear (1) را دوست داشتید، قطعاً Nothing Ear (2) را نیز دوست خواهید داشت.

ویژگی های Nothing Ear 2

اگرچه طراحی آن تغییر زیادی نکرده است. ، این نشریه برخی از ویژگی ها و موارد جدید را گزارش می دهد. Nothing Ear 2 با پشتیبانی شخصی ANC عرضه می شود که به کاربران اجازه می دهد تا بر اساس ترجیح خود سطح حذف نویز را تنظیم کنند. حالت شفافیت نیز وجود خواهد داشت که همانطور که از نام آن پیداست به نویز محیط در هنگام گوش دادن به موسیقی اجازه ورود می دهد.

Nothing Ear 2 Buds از اتصال دوگانه پشتیبانی می کند، به این معنی که کاربران می توانند به طور همزمان با دو دستگاه متصل شوند و کاربر می تواند به طور یکپارچه بین آنها جابجا شود. در نهایت، با تنظیمات سفارشی و ویژگی Find Earbuds، هیچ چیزی برای Advanced EQ پشتیبانی نمی‌کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا