اخبار روز

همکاری شیائومی و لایکا برای تولید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر دوربین در آینده

همکاری شیائومی و لایکا برای تولید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر دوربین در آینده

همکاری شیائومی و لایکا برای ارائه عملکرد اپتیکال سطح بالا در گوشی های هوشمند

شیائومی یکی از در صنعت گوشی های هوشمند پیشگام است و محصولات مشتری مداری را توسعه می دهد. سازنده گوشی های هوشمند ادعا می کند که برای نوآوری در زمینه هوش مصنوعی، شارژ فوق سریع، نمایشگرهای بدون حاشیه، دوربین های موتوری و غیره تلاش کرده است. این شرکت همچنین تعهد زیادی برای بهبود عملکرد اپتیکال خود نشان داده است و در طول سال ها دانش فنی انباشته شده است. -چگونه در زمینه لنزها، تراشه‌های دوربین و غیره. 

Xiaomi India و Leica Camera AG ایده‌های مشابهی در مورد تصویربرداری موبایل دارند. هر دو شرکت مشتاق هستند که به طور مداوم عملکرد اپتیکال و تجربه عکاسی در عصر تصویربرداری موبایل را از طریق پیشرفت‌های تکنولوژیکی و پیگیری‌های زیبایی‌شناختی فوق‌العاده بررسی کنند

هم‌اکنون می‌توان مهارت Leica Camera AG در صنعت اپتیک را مشاهده کرد. به سیستم های دوربین شیائومی. هدف این مشارکت، به همراه آوردن میراث بیش از 100 سال عکاسی لایکا در مهندسی نوری و صنایع دستی است. لایکا همچنین به تنظیم پردازش تصویر برای دستیابی به “ظاهر تصویر لایکا” کمک خواهد کرد. بهینه‌سازی‌های عکاسی به مهندسی نوری، طراحی و نرم‌افزار تصویربرداری کمک می‌کند تا بهترین نتایج تصویربرداری ممکن را در زمینه عکاسی با گوشی‌های هوشمند ارائه دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا