اخبار روز

نسل بعدی گوشی تاشو موتورولا طبق گزارشات دو نام دارد

نسل بعدی گوشی تاشو موتورولا طبق گزارشات دو نام دارد

مدتی است که می دانیم سال 2023 سال بسیار بهتری برای گوشی های هوشمند تاشو نسبت به سال های گذشته، عمدتاً به دلیل ورود گوشی های کاملاً جدید و در برخی موارد، گسترش مدل های موجود است. برای مثال، انتظار می‌رود که موتورولا امسال دو دستگاه تاشوی تاشو را عرضه کند، در حالی که تنها یک دستگاه در سال 2022 افزایش یافته است. این شرکت سخت افزار تاشو جدید را در تاریخ 1 ژوئن عرضه خواهد کرد، هنوز در مورد نام این تلفن ها تردید وجود دارد. اخیراً نکاتی دریافت کردیم مبنی بر اینکه نسخه پریمیوم Razr 40 عرضه می شود Ultra، اما اکنون می آموزیم که این ممکن است تنها نام جهانی دستگاه باشد، و موتورولا ظاهراً آن را Razr+ در ایالات متحده نامیده است، همانطور که یک چند ماه پیش.

ویدئوی روز ANDROIDPOLICEبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

اطلاعات مستقیماً از Evleaks می‌آید، که قبلاً چندین نگاه اجمالی ارائه کرده است از دو تاشو ریزر در چند ماه گذشته. علاوه بر شفافیت در مورد استراتژی نام‌گذاری دستگاه‌های تاشو در ایالات متحده، منبع همچنین برخی از تصاویر بازاریابی و ویدیویی را به اشتراک گذاشت که جزئیات عملکرد صفحه‌نمایش بزرگ پوششی در Razr+ را شرح می‌دهد.

Evleaks”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id= “single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

razr-plus-cover-screen-anim

تکمیل شایعات گذشته در مورد صفحه‌نمایش پوشش بزرگRazr+‎ >، ویدیوی بالا نشان می دهد که تقریباً می توان هر کاری را بدون باز کردن گوشی انجام داد. این شامل پاسخ دادن به یک پیام یا انجام یک بازی است که کل صفحه نمایش را در خود جای داده است. مشخص نیست که آیا همه بازی‌ها می‌توانند از این فرم فاکتور بهره ببرند، به خصوص با دو دوربینی که در گوشه پایین سمت راست قرار دارند.

در همین حال، تصمیم موتورولا/لنوو برای فروش گوشی با دو نام متفاوت، با توجه به احتمال سردرگمی، چندان منطقی نیست. با این وجود، این برای موتورولا جدید نخواهد بود، بنابراین ما به خصوص از آن شگفت زده نمی شویم.

این افشاگری همچنین نشان می‌دهد که بودجه Razr، با نام Razr 40 در بازارهای جهانی، می تواند توسط Motorola Razr در آمریکای شمالی عرضه شود. اما با توجه به این واقعیت که این شرکت از 2022 Razr به طور کلی در منطقه صرف نظر کرده است، نمی توانیم خیلی خوشبین باشیم. در مورد صدف تاشو ارزان‌تر Razr که امسال آن را به ایالت تبدیل کرده است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا