اخبار روز

مشتری آمازون نسخه PS5 Ragnarok را سفارش داد و در عوض بلندگوهای بلوتوث دریافت می کند

مشتری آمازون نسخه PS5 Ragnarok را سفارش داد و در عوض بلندگوهای بلوتوث دریافت می کند

کاربر Reddit ادعا کرد که در تاریخ 7 فوریه برای PS5 God of War نسخه Ragnarok سفارش داده است و توسط Kay Kay Overseas Corporation فروخته شده است. آنها همچنین ادعا می کنند که این محصول توسط آمازون با نام فروشگاه الکترونیک بازار ارسال شده است. کاربر همچنین یک ویدئویی از تجربه تحویل و باز کردن بسته بندی را به عنوان مدرک به اشتراک گذاشته است. . این ویدئو دو جعبه بلندگوی بلوتوث را نشان می‌دهد که شبیه به جعبه PS5 هستند. پس از تماس مشتری با پشتیبانی آمازون، آنها پاسخ دادند که این مشکل را بررسی کرده و ظرف سه روز به مشتری بازخواهند گشت.

کاربر Reddit از سایر خریداران بالقوه PS5 درخواست کرده است تا از فروشندگانی مانند کی اجتناب کنند. فعلاً فروشگاه Kay Overseas Corporation و Electronics Bazaar. کاربر دیگری ظاهراً یک PS4 Pro 1TB کارکرده را از Kay Kay Overseas دریافت کرده است و پشتیبانی آمازون از او خواسته است تا سه روز منتظر بماند تا مشکل را بررسی کند. مشخص نیست که آیا آمازون مبلغ را بازپرداخت خواهد کرد یا سفارش را جایگزین خواهد کرد.

وضعیت سهام PS5 در کشور در حال بهبود است، که امیدواریم به جلوگیری از موقعیت‌هایی مانند این کمک کند. برای اولین بار از زمان عرضه، سونی میزبان دومین عرضه مجدد PS5 در هند در این ماه. PS5 اخیرا در کامیک کان بمبئی و نمایشگاه بازی هند در دهلی به فروش رسید. برخی از طرفداران پلی استیشن نیز شروع به شناسایی PS5 در فروشگاه های خرده فروشی محلی کرده اند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا