اخبار روز

متا در حال کپی کردن توییتر؟ اکنون برای تأیید اعتبار در فیس بوک، اینستاگرام با اشتراک متا تأیید شده پرداخت کنید

متا در حال کپی کردن توییتر؟ اکنون برای تأیید اعتبار در فیس بوک، اینستاگرام با اشتراک متا تأیید شده پرداخت کنید

سطح اشتراک Meta Verified راه اندازی شد: هزینه آن برای شما چقدر است

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، اعلام شد روز یکشنبه یک لایه پولی برای اینستاگرام راه اندازی شد. Meta Verified از 11.99 دلار (حدود 990 روپیه) در ماه در وب و 14.99 دلار (حدود 1240 روپیه) در iOS و Android، شروع می شود و هندل اینستاگرام شخص را احراز هویت می کند، یا به عبارت دیگر، ارائه می کند با یک علامت تأیید شده رسیدگی کنید. به گفته زاکربرگ، ویژگی جدید در مورد افزایش اصالت و امنیت در سراسر خدمات متا است. در مقایسه، Twitter Blue برای iOS و Android 11 دلار (900 روپیه در هند) و در وب 8 دلار (650 روپیه در هند) قیمت دارد. اشتراک سالانه Twitter Blue نیز در دسترس است که هزینه آن 84 دلار (6800 روپیه در هند) در سال است.

ویژگی های منحصر به فرد برای Meta Verified:

  • یک نشان تایید شده
  • محافظت در برابر جعل هویت
  • دسترسی به یک شخص واقعی برای مشکلات مربوط به حساب
  • افزایش دید و دسترسی
  • ویژگی‌های انحصاری دیگر از جمله برچسب‌ها در استوری‌های فیس‌بوک و اینستاگرام و حلقه‌های فیس‌بوک، و ۱۰۰ ستاره رایگان در ماه در فیس‌بوک برای نشان دادن حمایت از دیگر سازندگان

متا Verified از این هفته در استرالیا و نیوزلند عرضه می شود، اما بیانیه رسمی نشان می دهد که بازارهای دیگر نیز به زودی دریافت آن را آغاز خواهند کرد. به گفته متا، مشترکین Meta Verified یک نشان تأیید شده، محافظت بیشتر در برابر جعل هویت، دید بیشتر و دسترسی مستقیم به پشتیبانی مشتری دریافت خواهند کرد.

این شرکت همچنین گفته است که Meta Verified در درجه اول برای سازندگان محتوا در نظر گرفته شده است. به دنبال گسترش حضور خود در این پلتفرم هستند. با این حال، اگر حساب شما قبلاً تأیید شده باشد، هیچ تغییری در وضعیت تأیید شما (حداقل در حال حاضر) ایجاد نخواهد شد.

معیارهای واجد شرایط بودن Meta Verified 

به واجد شرایط Meta Verified باشید، کاربر باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و سابقه ارسال داشته باشد. از متقاضیان خواسته می شود که یک شناسه دولتی ارائه دهند که با نام نمایه و عکس حساب فیس بوک یا اینستاگرام مورد درخواست مطابقت دارد. لازم به ذکر است که Meta Verified فقط از نام واقعی کاربر در نمایه پشتیبانی می کند. هنگامی که نمایه تأیید شد، کاربر نمی‌تواند نام نمایه، نام کاربری، تاریخ تولد یا عکس را بدون گذراندن دوباره فرآیند تأیید متا تأیید شده تغییر دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا