اخبار روز

طبق گزارش‌ها، هیچ‌چیز راه‌اندازی تلفن (2) در دست ساخت نیست، «محصول‌تر» از تلفن (1) خواهد بود.

طبق گزارش‌ها، هیچ‌چیز راه‌اندازی تلفن (2) در دست ساخت نیست، «محصول‌تر» از تلفن (1) خواهد بود.

صحبت کردن با Inverse، پی تایید کرد که این شرکت به ایالات متحده به عنوان بازار اولویت برای عرضه تلفن Nothing نگاه می کند ( 2). در حالی که این لزوماً به این معنی نیست که Nothing Phone (2) به هند نمی آید، اما نشان می دهد که ایالات متحده یکی از اولین بازارهایی خواهد بود که این تلفن را دریافت می کند. برای یادآوری، Nothing Phone (1) هرگز به طور رسمی در ایالات متحده منتشر نشد. پی به اینورس گفت: «ما تصمیم گرفتیم که ایالات متحده را از نظر بازار اولویت شماره 1 خود قرار دهیم.

«ما نمی‌توانستیم زودتر این کار را انجام دهیم زیرا در سال دوم زندگی خود بودیم و در حالی که ما در حال ساختن محصولات بودیم، دست ها برای ساخت تیم بسته بود. اکنون که روی پایه محکم‌تری قرار داریم، می‌توانیم یک قدم رو به جلو برداریم.

تلفن Nothing (1) اولین گوشی هوشمند استارت‌آپ بود و کاملاً تبدیل شد. بسیاری از سرها برای زبان طراحی شفاف آن است. این فلسفه طراحی را می توان در سایر محصولات این شرکت مانند گوش (1) و گوش (چوب) نیز مشاهده کرد.

در حالی که Pei تایید کرد که جانشین Nothing Phone (1) Nothing Phone (2) نامیده می شود و در سال 2023 عرضه می شود، ما هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه نداریم. ما همچنین جزئیات خاصی در مورد طراحی یا مشخصات گوشی نداریم. “آیا باید رندرهای تلفن (2) را برای شما ارسال کنم؟” پی با ریموند وانگ از اینورس شوخی کرد. “این پرتاب را از بین می برد. شاید به Midjourney بروید و چیزی را تصور کنید.”

هیچ چیز تلفن (2) بالاتر از تلفن (1) نخواهد بود

در حالی که Pei مراقب بود برای فاش نکردن هیچ چیز خاصی در مورد تلفن آینده Nothing (2)، او فاش کرد که این گوشی نسبت به نسل قبلی خود “محصول تر” خواهد بود و نرم افزار یک منطقه تمرکز بزرگ خواهد بود. به نظر می‌رسد که Pei با امتیاز بالا پیشنهاد می‌کند که Nothing Phone (2) مشخصات درجه یک پرچمدار و برچسب قیمت بالاتر را در مقایسه با تلفن (1) ارائه می‌کند. با این حال، مدیر عامل Nothing تلفن Nothing (2) را پرچمدار نمی نامد زیرا “این بدان معناست که تلفن (1) یک پرچمدار نبود.”

اکنون که Pei تایید کرده است که Nothing Phone (2) ) به طور رسمی راه اندازی شده است، باید در ماه های آینده بیشتر در مورد طراحی و مشخصات گوشی بشنویم. همچنین باید درباره برنامه‌های این شرکت برای عرضه این دستگاه در هند ایده بهتری داشته باشیم.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا