اخبار روز

سوزوکی اولین اسکوتر برقی خود را در سال 2025 در هند عرضه می کند، می تواند Burgman برقی باشد.

سوزوکی اولین اسکوتر برقی خود را در سال 2025 در هند عرضه می کند، می تواند Burgman برقی باشد.

هوندا اخیراً در نظر دارد تا هوندا اکتیوا الکتریکی را تا مارس 2024 عرضه کند. 

رونمایی از اسکوتر برقی سوزوکی در هند

سوزوکی در یک بیانیه مطبوعاتی جهانی اعلام کرد که سوزوکی موتور سیکلت هند اولین اسکوتر برقی خود را در سال 2025 عرضه خواهد کرد. در حالی که بیانیه مطبوعاتی نشان می دهد که دو چرخ الکتریکی جدید یک “موتورسیکلت” است، اما به طور گسترده ای به عنوان بازتاب ترجمه تحت اللفظی شناخته می شود. این دو چرخ برقی جدید به احتمال زیاد یک اسکوتر برقی است به خصوص با توجه به مخاطبان هدف.

سوزوکی می تواند اسکوتر برقی ماکسی Burgman را معرفی کند که مدتی است در حال آزمایش بوده است. این شرکت همچنین می تواند یک اسکوتر سایز متوسط ​​بر اساس پلت فرم برقی Burgman معرفی کند. سوزوکی حدود دو سال است که پلت فرم برقی Burgman را آزمایش می کند و در حال آزمایش در جاده های عمومی دیده شده است. سازنده ژاپنی دو چرخ همچنین برنامه های خود را برای عرضه حداکثر 8 دستگاه دو چرخ برقی جدید در هند تا سال مالی 2030 برجسته کرده است. این شرکت تخمین می‌زند که 25 درصد از خط تولید هند تا سال مالی 2030 خودروهای برقی خواهد بود. سوزوکی همچنین در حال کار بر روی معرفی دوچرخه‌هایی با ظرفیت بزرگ‌تر است که می‌توانند با سوخت‌های کربن خنثی کار کنند.

می‌توان دید که هر دو برند ژاپنی اسکوترهای برقی مخصوص مسافران را در اولویت قرار می‌دهند که بیشتر به سمت کاربردی بودن و مناسب برای رفت و آمدهای شهری هستند. نه هوندا و نه سوزوکی در حال حاضر به دنبال خودروهای دو چرخ برقی اسپرت با عملکرد بالا نیستند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا