اخبار روز

سامسونگ آهنگ زنگ ویژه «Over The Horizon» را پیش از عرضه سری گلکسی S23 رونمایی کرد: آن را اینجا گوش کنید

سامسونگ آهنگ زنگ ویژه «Over The Horizon» را پیش از عرضه سری گلکسی S23 رونمایی کرد: آن را اینجا گوش کنید

این آهنگ زنگ مخصوصاً توسط یک هنرمند موسیقی الکترونیک آمریکایی دی جی یاجی که اصالتاً کره ای است ایجاد شده است. به گفته سامسونگ، ایده پشت سر این است که “مثبت و خوش بینی در دنیای در حال تحول” را جشن بگیریم و به آن احترام بگذاریم. می‌توانید آن را همین‌جا گوش کنید:

سامسونگ هر بار که سری جدید گلکسی اس معرفی می‌شود، تم «بر فراز افق» خود را بازتعریف می‌کند. حفظ صدای کلیدی خود بر اساس صداهای پرطرفدار جدید. کاربران به راحتی می‌توانند صدای Yaeji را در صحنه رقص الکترونیکی همراه با ترکیب‌های متمایز، «ضربه‌های هیپ‌هاپ lo-fi برای آرامش/مطالعه کردن» و لگدها تشخیص دهند. یاجی با راه‌اندازی آهنگ Raingurl در سال 2017 محبوبیت خود را به دست آورد و اکنون همکاری او برای سری گلکسی S23 او را دوباره در کانون توجه قرار داده است.

در بیانیه مطبوعاتی رسمی اشاره شد که این آهنگ زنگ که قبلاً منتشر شده است. با استفاده از تلفیقی از عناصر الکترونیکی توسعه یافته است، “احساس جهانی امید و شادی را برمی انگیزد، و ما را دعوت می کند تا تصور کنیم و نسبت به آنچه در آن سوی افق است خوش بین باشیم”

سری Samsung Galaxy S23 مشخصات، رنگ‌های امضا، قیمت هند، و موارد در حال حاضر در اینترنت قبل از راه اندازی و انتظار می‌رود گوشی‌ها از نسخه اورکلاک شده تراشه Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC استفاده کنند. اینجا چگونه می توانید پخش زنده رویداد امروز را تماشا کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا