اخبار روز

ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ (Gen 2) که در هند عرضه شدند: ساختار تیتانیوم درجه 5، لنز یاقوت کبود و موارد دیگر

ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ (Gen 2) که در هند عرضه شدند: ساختار تیتانیوم درجه 5، لنز یاقوت کبود و موارد دیگر

قیمت ساعت‌های هوشمند Garmin MARQ (Gen 2) در هند، در دسترس بودن

نسل دوم Garmin MARQ Smartwatch از Garmin MARQ Athlete، MARQ Adventurer تشکیل شده است. ، MARQ Golfer، MARQ Captain و MARQ Aviator و دارای برچسب های قیمت زیر است:

 • Garmin MARQ Athlete: 1,94,990 روپیه
 • Garmin MARQ Adventurer: 2,15,490 روپیه
 • Garmin MARQ Golfer: 2,35,990 روپیه
 • Garmin MARQ کاپیتان: 2,25,990 روپیه
 • Garmin MARQ Aviator: 2,46,490 روپیه
 • این ساعت‌های هوشمند لوکس از ۲۵ فوریه ۲۰۲۳ به بعد در فروشگاه برند Garmin، فروشگاه‌های Just in Time Watch، Amazon، Tata luxury و Synergizer برای خرید در دسترس خواهند بود.

  مشخصات Garmin MARQ (Gen 2)

  ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ (Gen 2) با استفاده از تیتانیوم درجه 5 درجه یک و لنز یاقوت کبود گنبدی روی صفحه ساخته شده‌اند. وظایف نمایشگر توسط یک صفحه نمایش لمسی AMOLED انجام می شود و توسط یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ با باتری پشتیبان تا 16 روز در حالت ساعت هوشمند و تا 42 ساعت در حالت GPS تغذیه می شود. این مجموعه دارای ویژگی‌هایی مانند Jet Lag Adviser است که به کاربر کمک می‌کند اثرات جت لگ را کاهش دهد، و ویژگی‌های مشاهده سلامتی مانند ضربان قلب، تنفس و ردیابی استرس،
  بینش پیشرفته خواب، پایش انرژی بدن-باتری.

  d8b3d8a7d8b9d8aad987d8a7db8c d987d988d8b4d985d986d8af d984d988daa9d8b3 garmin marq gen 2 daa9d987 d8afd8b1 d987d986d8af d8b9d8b1d8b6 646b4a7ce437e

  پنج مدل در محدوده ساعت‌های هوشمند لوکس MARQ (Gen 2) با مواد ارائه شده و برخی سفارشی‌سازی‌های کاربردی متمایز می‌شوند. Garmin MARQ (Gen 2) Athlete قاب پوشیده شده با DLC را به همراه یک بند لاستیکی سیلیکونی با هواکش سبک وزن برای تناسب مطمئن دارد. این ساعت هوشمند ویژگی های آموزشی پیشرفته ای مانند PacePro را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند انواع مختلف داده های ورزشی و تناسب اندام را ردیابی کنند. Garmin MARQ (Gen 2) Adventurer دارای طراحی چرمی و بند هیبریدی لاستیکی FKM بادوام است و همچنین دارای جهت های اصلی و نشانه های 360 درجه برای نوع ماجراجو است.

  گلف باز Garmin MARQ (نسل 2) دارای طرح رنگی الهام گرفته از زمین، منبت کاری سرامیکی سبز، حاشیه حکاکی شده سفارشی و بند نایلونی ژاکاردی سبز رنگ تریتون است که نماد جاه طلبی های گلف محور آن است. این دستگاه با بیش از 42000 زمین گلف در سراسر جهان از پیش بارگذاری شده است و دارای قابلیت تشخیص خودکار است و ویژگی‌های خاص گلف مانند Virtual Caddie، Hazard View، Wind Data و PinPointer را دریافت می‌کند و شامل سه حسگر چوب گلف Approach CT10 برای ردیابی خودکار باشگاه است.

  کاپیتان Garmin MARQ (Gen 2) یک قاب سرامیکی سرمه ای با تایمر رگاتا و بند نایلونی ژاکاردی راه راه الهام گرفته از مسابقه دریافت می کند. از ردیابی برای فعالیت های آبی مانند کایاک سواری، پدل بورد ایستاده، موج سواری، کایت سواری و کایت برد پشتیبانی می کند. Garmin MARQ (Gen 2) Aviator دارای یک دستبند تیتانیوم برس خورده، پیوندهای بال جارو شده و یک قفل قفل، به علاوه یک قاب سرامیکی 24 ساعته GMT است. این یک ویژگی ویژه دارد که به کاربران امکان می دهد به یک مکان یا ایستگاه بین راه در پایگاه داده هوانوردی در سراسر جهان حرکت کنند. خلبانان همچنین می‌توانند از آن برای تعیین محدودیت‌های راحت خود استفاده کنند و از ساعت هوشمند برای تجزیه و تحلیل حداقل باد مخالف و شرایط پرواز استفاده کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا