اخبار روز

رقیب ChatGPT ساخته شده توسط Google به زودی در دسترس عموم قرار می گیرد: Sundar Pichai

رقیب ChatGPT ساخته شده توسط Google به زودی در دسترس عموم قرار می گیرد: Sundar Pichai

نحوه برنامه‌ریزی Google برای مقابله با ChatGPT

در یک تماس درآمدی با تحلیلگران، پیچای گفت ، «بیش از شش سال پیش، برای اولین بار در مورد گوگل صحبت کردم که اولین شرکت هوش مصنوعی است. از آن زمان، ما پیشرو در توسعه هوش مصنوعی بوده‌ایم.او پروژه‌هایی مانند Transformer در سال 2017، و همچنین مدل‌های انتشار – نوعی موتور هوش مصنوعی عصبی – را به‌عنوان اساسی برای «بسیاری از برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی مولد» ذکر کرد. ” که در سراسر صنعت یافت می شوند.

ما از اوایل سال گذشته برای این لحظه آماده شده ایم، و در چند ماه آینده در سه ماه آینده چیزهای زیادی از ما خواهید دید. زمینه های فرصت: اول، مدل های بزرگ. ما به طور گسترده درباره LaMDA و PaLM، بزرگترین و پیچیده ترین مدل صنعت به علاوه کارهای گسترده در DeepMind منتشر کردیم. در هفته‌ها و ماه‌های آینده، ما این مدل‌های زبان را با LaMDA در دسترس قرار خواهیم داد تا مردم بتوانند مستقیماً با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. بازار شاهد فروش ضعیف گوگل بود که منجر به کاهش 12.2 درصدی درآمد هر سهم شد.

پیچای با توضیح نحوه کارکرد این فناوری، افزود: “به زودی، مردم می توانند مستقیماً با جدیدترین ما تعامل داشته باشند. قدرتمندترین مدل های زبان به عنوان همراهی برای جستجو به روش های تجربی و نوآورانه. ما (همچنین) ابزارها و APIهای جدیدی را برای توسعه دهندگان، سازندگان و شرکا ارائه خواهیم کرد. این به آن‌ها قدرت می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی خود را نوآوری کنند و برنامه‌های کاربردی خود را بسازند و امکانات جدیدی را با هوش مصنوعی در بالای مدل‌های هوش مصنوعی زبان، چندوجهی و دیگر هوش مصنوعی ما کشف کنند.»

توضیحات پیچای در حالی ارائه می‌شود که CNBC در مورد کار Google در ChatGPT گزارش داده است. رقیب، به نام شاگرد بارد، هفته گذشته. در همان بازه زمانی، OpenAI همچنین یک مدل اشتراک برای ChatGPT ارائه کرد که اکنون 20 دلار در ماه هزینه دارد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا