اخبار روز

رابط کاربری پیشرفته تبلت اینترنت سامسونگ اکنون در حال عرضه است

رابط کاربری پیشرفته تبلت اینترنت سامسونگ اکنون در حال عرضه است

در حالی که Google Chrome مرورگر وب منتخب در تلفن‌های Pixel است، سامسونگ راه‌حل مرور خاص خود را برای دستگاه‌های خود دارد که با نام اینترنت سامسونگ. سازنده اخیراً نسخه 21.0 برنامه را در نسخه بتا، برخی تغییرات بصری را معرفی می کند، به ویژه برای تبلت های Galaxy. تنها چند هفته پس از انتشار این ویژگی‌های جدید در نسخه بتا این برنامه، سامسونگ اکنون به‌روزرسانی را برای همه کاربران به عنوان بخشی از اینترنت سامسونگ نسخه 21.0.0.41 در کانال پایدار ارائه می‌کند.

ویدئوی روز ANDROIDPOLICEبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

این نسخه پایدار برای اولین بار توسط افراد در SamMobile، با برنامه به روز شده در حال حاضر در Galaxy Store، در حالی که ناگزیر باید از فروشگاه Google Play نیز در دسترس باشد. تنها چند مورد اضافه شده در اینجا وجود دارد که در لاگ تغییرات به توانایی انتقال نشانک ها و نوارهای برگه به ​​پایین صفحه در همه دستگاه ها و قرار دادن نوار آدرس در پایین تبلت ها اشاره شده است. همانطور که سایت اشاره می کند، هنوز نمی توان به طور مستقل قرارگیری نوارها و نشانک ها را کنترل کرد، بنابراین آنها به جایی می روند که نوار آدرس می رود.

Samsung”” data- modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Samsung Internet Tablet Layout

جالب است که کاربران تبلت Galaxy برای اولین بار با به‌روزرسانی مرورگر امروزی، می‌توانند نوار آدرس مرورگر را به پایین صفحه منتقل کنند. با این حال، این قابلیت از زمان نسخه 16.0.2 اینترنت سامسونگ در گوشی های هوشمند گلکسی وجود داشته است. بنابراین، این شرکت در نهایت بین گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود برابری ایجاد می‌کند.

گرد کردن لیست تغییرات، اگرچه در لاگ جدید اینترنت سامسونگ ذکر نشده است، تغییری در نحوه اخطار دادن به کاربران زمانی است که می خواهند سهمیه از پیش تعریف شده 99 برگه باز را تمام کنند. به عنوان مثال، هنگامی که کاربران برگه 99 را باز می کنند، زودتر متوجه هشدارها می شوند، بنابراین زمان کافی برای بستن سایر برگه ها برای ایجاد فضای اضافی برای موارد جدید در اختیار شما قرار می گیرد. وقتی از حد مجاز عبور می کنید، قدیمی ترین برگه به ​​طور خودکار بسته می شود، اما اکنون یک دکمه باز کردن مجدد وجود دارد که به شما امکان می دهد آن را به خاطر بیاورید.

سامسونگ”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Samsung Internet Open Tabs Warning

اگر نمی‌توانید Samsung Internet v21.0.0.21 را در فروشگاه Galaxy یا پیوند Play Store زیر پیدا کنید، می‌توانید آخرین نسخه را از طریق APKMirror.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا