اخبار روز

خیر، AirPods Pro با قیمت 999 روپیه در هند موجود نیست. گرفتار آن گزارش ها نشوید

خیر، AirPods Pro با قیمت 999 روپیه در هند موجود نیست. گرفتار آن گزارش ها نشوید

گزارش‌هایی که ادعا می‌کنند Apple AirPods Pro با قیمت 999 روپیه در دسترس است به شما نمی‌گوید که 18000 روپیه فقط در صورت تخفیف امکان‌پذیر است. مبادله یک گوشی هوشمند برتر هر چه گوشی هوشمند قدیمی‌تر/ارزان‌تر برای تعویض باشد، قیمت مبادله کمتر است. ارزش مبادله اپل iPhone را بررسی کردیم 12، که 17500 روپیه را به عنوان ارزش مبادله ای نشان داد، نه تخفیف. پس آیا ما حتی این را یک معامله بنامیم؟

airpods-pro

بهترین تخفیفی که می توانید بدون تعویض دریافت کنید، تخفیف تا سقف 1000 روپیه روی کارت های Kotak و EMI های اعتباری است، به طوری که قیمت Apple AirPods Pro را در Flipkart به طور موثر به 17999 روپیه کاهش می دهد.

قیمت راه اندازی AirPods Pro در هند، مشخصات

Apple AirPods Pro در سال 2019 با قیمت 24900 روپیه در هند راه اندازی شد. این شرکت ادعا می کند که می توانند بیش از 24 ساعت کل زمان گوش دادن را با کیس شارژ ارائه دهند. AirPods Pro دارای یک تراشه Apple H1 است که جفت شدن و قابلیت استفاده بی‌نظیر را ارائه می‌دهد، بنابراین معیارهای جدیدی را برای هدفون‌های بی‌سیم ایجاد می‌کند.

برجسته‌ترین ویژگی Apple AirPods Pro – حذف فعال نویز با حالت شفافیت – به کاربران اجازه می دهد به آنچه در اطراف آنها اتفاق می افتد گوش دهند، چیزی که بعداً در سایر محصولات TWS مشاهده شد. برای یک تناسب سفارشی، Apple AirPods Pro دارای سه اندازه نوک سیلیکونی نرم و مخروطی است. سرهای سیلیکونی در برابر آب و عرق مقاوم هستند.

سال گذشته، این شرکت Apple AirPods Pro با چیپست H2، بهبود حذف نویز فعال، و موارد دیگر، با قیمت 26900 روپیه.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا