اخبار روز

تماشا کنید: تست دوام سامسونگ گلکسی S23 Ultra و ویدیوی حذف نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد

تماشا کنید: تست دوام سامسونگ گلکسی S23 Ultra و ویدیوی حذف نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد

3 Ultraung Galaxy S تست دوام

تست دوام Samsung Galaxy S23 Ultra از PBKreviews با یک آزمایش سه دقیقه ای غوطه وری در آب شروع می شود که دستگاه بدون هیچ مشکل قابل مشاهده ای از آن عبور می کند. سطوح دستگاه که با جدیدترین Gorilla Glass Victus 2 پوشانده شده‌اند، سپس در معرض خراش‌های ناشی از دسته‌ای از کلیدها و سکه‌ها قرار می‌گیرند، مواردی که باعث ساییدگی و پارگی منظم روزانه می‌شوند. سپس خالق آنت را بالا می‌برد و از مواد معدنی Mohs استفاده می‌کند که سطوح شیشه‌ای را در سطوح هشت و نه خراش می‌دهد. همین امر در مورد شیشه ای که لنزهای دوربین را می پوشاند نیز مشاهده می شود. نتایج به دست آمده توسط PBKreviews مشابه نتایج خالق JerryRigEverything است.

اما، JerryRigEverything برای بررسی دوام قاب فلزی که بین پانل‌های شیشه‌ای جلو و پشت قرار گرفته است، تلاش بیشتری می‌کند. رنگ با برش عمدی از بین می رود و دکمه های فلزی با فشار زیاد جدا می شوند. پنل نمایشگر همچنین به مدت یک دقیقه در معرض شعله ای قرار گرفت که مستقیماً روی پانل نگه داشته شد و سپس آسیبی ندید.

با بازگشت به ویدیوی PBKreviews، گلکسی اس 23 اولترا نیز در معرض دید اول و پشت قرار می گیرد. -آزمایشات اولین سقوط از ارتفاع کمر هر دوی این تست‌ها، پنل‌های شیشه‌ای را که آن‌ها را پوشانده‌اند خرد می‌کنند، اما از نمایشگر و قطعات داخلی به خوبی محافظت می‌کنند. تست های افت نیز محافظت کمی بهتر از ماژول های دوربین را نشان می دهد. یوتیوبر آن را با عملکرد گلکسی اس 22 اولترا مقایسه می کند که طراحی آن نتوانست از شکستن شیشه دوربین محافظت کند. سپس دستگاه ابتدا چانه را رها می کند که قلم S داخلی را بیرون می زند اما دستگاه را فعال نگه می دارد.

PBKreviews همچنین گلکسی اس 23 اولترا را خراب کرده است و نگاهی گذرا به قطعات داخلی برخی از جزئیات کلیدی را نشان می دهد. سامسونگ در سال جاری تعدادی زبانه کشش اضافی را در نظر گرفته است که تعویض باتری را آسان‌تر می‌کند و این شرکت طول بیشتری را برای مشخص کردن کابل‌ها و زبانه‌های کششی که امکان تعمیر را آسان‌تر می‌کنند، انجام داده است.

ویدیوی Samsung Galaxy S23 Ultra 5G

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا