اخبار روز

این سونی واکمن تازه راه اندازی شده در هند تقریباً 70000 روپیه قیمت دارد!

این سونی واکمن تازه راه اندازی شده در هند تقریباً 70000 روپیه قیمت دارد!

طبق گفته این شرکت، Walkman جدید با در نظر گرفتن متنوع‌ترین علاقه‌مندان به صدا طراحی شده است. سونی هند اشاره کرد که با فناوری تقویت کننده دیجیتال S-Master HX که برای Walkman توسعه یافته است، به منظور افزایش کیفیت صدای محصول ارائه شده است. اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به قیمت و مشخصات واکمن جدید سونی پریمیوم داشته باشیم.

sony-walkman

قیمت سونی واکمن NW-ZX707 در هند، در دسترس بودن

واکمن کاملا جدید Sony NW-ZX707 با قیمت 69990 روپیه عرضه شده است و در حال حاضر در Headphone Zone در سراسر کشور موجود است.

مشخصات Sony Walkman

Sony Walkman دارای صفحه نمایش 5 اینچی است و سازگاری Wi-Fi را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند موسیقی را پخش کنند و چیزها را به راحتی دانلود کنند. این شرکت اعلام کرد که برای ارائه صدای با کیفیت بالا با طراحی شیک برای مصرف کنندگان طراحی شده است. این شرکت ادعا می‌کند که عمر باتری آن تا 25 ساعت است، اما تنها زمانی که از برنامه پخش موسیقی اصلی سونی استفاده می‌کند.

فناوری آمپر دیجیتال S-Master HX نویز و اعوجاج را در محدوده فرکانس وسیع کاهش می‌دهد. ، منجر به صدایی غنی و کامل می شود که با لحیم کاری جدید بدون سرب صدایی با کیفیت بالا بیشتر تقویت می شود. این دستگاه خازن‌های تنظیم‌شده، یک FTCAP3 (خازن پلیمری بالا) و یک خازن جامد با پلیمر بالا دارد که ظرفیت خازنی بالا و مقاومت کم را ارائه می‌کند.

سونی واکمن دارای Edge-AI، DSEE Ultimate (دیجیتال) است. Sound Enhancement Engine)، که فایل های موسیقی دیجیتال فشرده شده را در زمان واقعی ارتقا می دهد. الگوریتم در حال تکامل اکنون مزایای بیشتری را برای صدای کدک بدون تلفات با کیفیت CD (16 بیتی 44.1/48 کیلوهرتز) فراهم می کند. بازیابی ظرافت‌های صوتی و محدوده دینامیکی منجر به تجربه شنیداری غنی‌تر و کامل‌تر می‌شود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا