اخبار روز

اکنون با یک GIF روی پست های اینستاگرام نظر دهید!

اکنون با یک GIF روی پست های اینستاگرام نظر دهید!

برای پاسخ دادن با یک GIF، کاربران باید کلمه کلیدی GIF مورد نظر خود را در ‘ تایپ کنند ارسال پیام یا کادر نظر و سپس روی نماد GIF که ظاهر می شود ضربه بزنید. مجموعه ای از GIF از کتابخانه GIPHY بر اساس عبارت جستجو به کاربران ارائه می شود. این ویژگی به صورت مرحله‌ای عرضه می‌شود و به زودی برای همه در دسترس خواهد بود.

Instagram post comment GIF

دیگر ویژگی های جدید اینستاگرام

حالت آرام: همانطور که از نام آن پیداست، این حالت اعلان‌ها را خاموش می‌کند تا بدون حواس‌پرتی کار کنید. این همچنین به کاربران کمک می کند تا روی برنامه تمرکز کنند و مرزها را تعیین کنند. پس از فعال شدن این ویژگی، تا زمانی که حالت خاموش نشود، کاربران هیچ اعلانی دریافت نخواهند کرد. وضعیت فعالیت نیز به «در حالت بی‌صدا» تغییر می‌کند و اگر شخصی پیامی ارسال کند، پاسخ خودکار ارسال می‌شود. کاربران می‌توانند ساعت‌های حالت بی‌آرام خود را طبق برنامه خود تنظیم کنند و پس از پایان تایمر، برنامه خلاصه‌ای از اعلان‌های از دست رفته را نشان می‌دهد.

یک حالت کاملاً برای همه کاربران باز خواهد بود، اما نوجوانان باز خواهند بود. اگر مشخص شد که آنها زمان زیادی را در برنامه صرف می کنند، به خصوص در طول شب، از آن خواسته می شود که از این استفاده کنند. این ویژگی برای کاربران در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس خواهد بود.

علاقه‌مند نیستم: اینستاگرام یک ویژگی مفید دیگر را به نام “” عرضه کرده است. علاقه مند نیستم. همانطور که از نام آن پیداست کاربران می توانند بگویند که به پست های صفحه کاوش علاقه مند هستند. آنها می توانند چندین پست را انتخاب کرده و آنها را به عنوان علاقه ای به پنهان کردن آنها علامت گذاری کنند. الگوریتم اینستاگرام سعی می کند تعداد کمتری از این پست ها را در Explore نشان دهد. برای پنهان کردن پست‌های پیشنهادی، کاربران باید به بخش «کلمات پنهان» در تنظیمات حریم خصوصی رفته و سپس کلمه، شکلک یا هشتگی را که نمی‌خواهند در فید خود وارد کنند.

والدین اکنون می‌توانند آن را نگه دارند. تنظیمات حریم خصوصی و حساب فرزندشان را نشان می دهد و هر زمان که کودک تنظیمات را تغییر داد، اعلانی دریافت می کنند. والدین می‌توانند حساب‌هایی را که فرزندانشان مسدود کرده‌اند مشاهده کنند.

Instagrams Broadcast

پخش: اینستاگرام به طور رسمی یک ویژگی جدید کانال پخش را برای ایجاد معرفی کرده است. این به آنها اجازه می دهد تا مستقیماً با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنند. سازندگان می‌توانند به‌روزرسانی‌های فوری و موارد دیگر را با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک بگذارند. این ویژگی با برخی از سازندگان در ایالات متحده عرضه می شود و به تدریج به سازندگان بیشتری گسترش می یابد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا