اخبار روز

اپل واچ با نوارهای تغییر رنگ به زودی عرضه می شود؟ شرکت ثبت اختراع را اعطا کرد

اپل واچ با نوارهای تغییر رنگ به زودی عرضه می شود؟ شرکت ثبت اختراع را اعطا کرد

تغییر رنگ اپل واچ

براساس ثبت اختراع اپل، که در ابتدا آن را مشاهده کرد، پتنت ایالات متحده و دفتر علائم تجاری به طور رسمی حق ثبت اختراع یک بند پارچه‌ای اپل واچ با ویژگی الکتروکرومیک را به اپل اعطا کرد. نوارها دارای عناصر قابل تنظیم رنگ هستند که می توانند طرح و طرح رنگ را در سه منطقه نواری مجزا تغییر دهند تا ظاهری قابل تنظیم برای کاربر داشته باشد. علاوه بر این، کسانی که به مد علاقه دارند، می توانند رنگ بندی بند ساعت خود را با لباس خود هماهنگ کنند.

d8a7d9bed984 d988d8a7da86 d8a8d8a7 d986d988d8a7d8b1d987d8a7db8c d8aad8badb8cdb8cd8b1 d8b1d986daaf d8a8d987 d8b2d988d8afdb8c d8b9d8b1d8b6 646b487bae29b

به عنوان مثال، یک کاربر ممکن است بر اساس انتخاب کاربر از لباس، سایر اقلام برای پوشیدن، محیط کاربر یا ترجیحات دیگر، بند ساعت در رنگ خاصی بخواهد، گزارش گفت. برخی از ساعت‌های موجود در بازار به کاربر این امکان را می‌دهند که باندهای ساعت را جدا کرده و آن را تغییر دهند تا ساعت را منحصر به فردتر کنند. اما این بدان معناست که کاربر باید برای هر رنگ یا مجموعه رنگی که می‌خواهد یک بند ساعت جداگانه داشته باشد.

بر خلاف ساعت‌های سنتی، بند‌های ساعتی که در پتنت توضیح داده شده است، می‌توانند هر کدام یک کنترل رنگ داشته باشند که می‌تواند تغییر یافته. این بدان معنی است که یک نوار می تواند رنگ ها و ترکیب های رنگی متنوعی را نشان دهد.

برخی از ویژگی های دیگر نوارهای تغییر رنگ

بندهای ساعت با رنگ قابل تنظیم نیز می توانند برای بیان استفاده شوند. اطلاعات به یک کاربر به عنوان مثال، سیستم الکترونیکی ساعت می تواند رنگ را تنظیم کند تا یک اعلان به کاربر منتقل کند. عناصر قابل تنظیم رنگ بند ساعت را می توان به گونه ای مرتب و جداگانه کنترل کرد تا با روشن کردن عناصر انتخاب شده به روشی خاص، نمادها، اشکال و/یا متن خاصی را نشان دهد. در نتیجه، می‌توان از ویژگی‌های تغییر رنگ ساعت استفاده کرد تا اطلاعات بصری ساعت را در اختیار کاربر قرار دهد.

در همین حال، باید توجه داشت که بند جدید اپل واچ فقط روی کاغذ است. و ما مطمئن نیستیم که این شرکت چه زمانی ممکن است یک اپل واچ جدید با بند تغییر رنگ را رونمایی کند. اخیراً، یک گزارش گفت که این شرکت قصد دارد برای رونمایی از مدل جدید Apple Watch Ultra با صفحه نمایش بزرگتر و فناوری صفحه نمایش جدید در سال 2024.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا