اخبار روز

امسال سری Xiaomi 13S وجود ندارد، اما Xiaomi 13 Ultra با یک ماژول دوربین بزرگ عرضه می شود

امسال سری Xiaomi 13S وجود ندارد، اما Xiaomi 13 Ultra با یک ماژول دوربین بزرگ عرضه می شود

به‌طور جداگانه، Xiaomi 13 Ultra آنلاین، که جزیره بزرگ دوربین دایره ای را به نمایش می گذارد. این نشت مطابق با طرحی ادعایی از دستگاه و همچنین تصاویر واقعی عملی ادعایی که هفته گذشته در چین به بیرون درز کرد، مطابقت دارد.

سری Xiaomi 13S لغو شد

این خبر منتشر شده است. در میان اولین عرضه جهانی سری 13 شیائومی که در 26 فوریه در نمایشگاه MWC 2023 برگزار می شود. مدیر ارشد اجرایی در Weibo تایید کرد که شیائومی از به‌روزرسانی نیم‌ساله خودداری می‌کند و به طرفداران توصیه کرد منتظر مدل‌های شیائومی 13S نباشند.

دلیل لغو هنوز مشخص نیست، اما می‌توان حدس زد که سال گذشته، Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 با مشکلات انرژی و حرارتی مواجه بود و به همین دلیل، این برند سری Xiaomi 12S را با Snapdragon 8+ Gen 1 ساخت TSMC معرفی کرد. این کار نسبتاً عملکرد و عمر باتری بهتری را ارائه داد.<.>

جلس اولترا شیائومی 13

تصویر قاب اولترا شیائومی 13 که فاش شده است نشان می‌دهد که گوشی دارای یک ماژول دایره‌ای بزرگ در پشت است که می‌تواند حداقل چهار دوربین، فوکوس خودکار لیزری، LED را در خود جای دهد. فلاش و برش های دیگر با توجه به اینکه سلف نیز یک گوشی بزرگ است، تعجب آور نیست. شایعه شده است که Xiaomi 13 Ultra در ماه مارس یا آوریل در چین عرضه می شود. تمرکز اصلی گوشی می تواند دوربین ها باشد. این احتمال وجود دارد که تلفن سنسور اصلی 1 اینچی را حفظ کند و تثبیت کننده گیمبال را اضافه کند. هر چهار دوربین پشتی ممکن است از فوکوس خودکار پشتیبانی کنند و یک سنسور dToF (مستقیم زمان پرواز) نیز وجود خواهد داشت.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا