اخبار روز

آپدیت MIUI 14 مبتنی بر Android 13 POCO F4 با پشتیبانی Jio 5G اکنون در حال انتشار است

آپدیت MIUI 14 مبتنی بر Android 13 POCO F4 با پشتیبانی Jio 5G اکنون در حال انتشار است

به‌روزرسانی Android 13 دارای شماره ساخت V14.0.2.0.TLMINXM است و حدود 3.5 گیگابایت وزن دارد. هیمانشو اشاره کرد که این به‌روزرسانی در ابتدا برای جمع‌آوری بازخورد در دسترس کاربران بتا قرار می‌گیرد و بر اساس به‌روزرسانی، در صورت عدم وجود مشکل اساسی، در عرض یک هفته برای همه ارائه می‌شود.

Android 13 POCO F4

به‌روزرسانی POCO F4 Android 13

POCO F4 Android 13 اندازه بسیار بزرگی است که با 3.5 گیگابایت عرضه می شود. ما به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به آپدیت، از تمام اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه کنید و همچنین گوشی را تا حداقل 50 درصد شارژ کنید. تغییرات نشان می‌دهد که ممکن است دستگاه بیش از حد گرم شود یا کاربران ممکن است پس از نصب به‌روزرسانی با مشکلات عملکردی مواجه شوند. این اتفاق می افتد زیرا تلفن در حال تطبیق با به روز رسانی جدید است و به تدریج پایدار می شود.

علاوه بر این، POCO می گوید که برخی از برنامه های شخص ثالث اینگونه نیستند. به طور کامل با سیستم عامل اندروید 13 جدید سازگار است و ممکن است کاربران نتوانند به طور کامل از آن استفاده کنند. به‌روزرسانی اندروید 13 برای بهبود جستجو در تنظیمات، بازنگری بصری و تغییرات متمرکز بر حریم خصوصی تنظیم شده است. به‌روزرسانی MIUI 14 همچنین bloatware را کوتاه می‌کند و توانایی حذف برنامه‌های از پیش نصب شده روی گوشی‌های شیائومی را به ارمغان می‌آورد. این همچنین از آیکون های بزرگ پشتیبانی می کند که قابل تنظیم هستند. یک موتور فوتون جدید وجود دارد که بهینه سازی عمیق تر و بیشتر را ارائه می دهد.

ویدیوی POCO F4 5G

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا