اخبار روز

WhatsApp برای اندروید ممکن است به زودی متفاوت به نظر برسد: این چیزی است که تغییر خواهد کرد

WhatsApp برای اندروید ممکن است به زودی متفاوت به نظر برسد: این چیزی است که تغییر خواهد کرد

آزمایش جدید در نسخه بتای WhatsApp برای اندروید نسخه 2.23.8.4 ارائه شده است. آزمایش کنندگان بتای واتس اپ در اندروید می توانند به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کرده و این به روز رسانی را برای دریافت رابط کاربری جدید دانلود کنند. اما همه آزمایش‌کنندگان بتا رابط جدید را دریافت نخواهند کرد و برخی ممکن است منتظر عرضه گسترده‌تر باشند. علاقه مندان همچنین می توانند برای استفاده از برنامه بتا واتس اپ اقدام کنند تا ویژگی های منتشر نشده را امتحان کنند.

تست رابط کاربری جدید واتس اپ اندروید

این رابط کاربری جدید اساساً یک نوار پیمایش جدید در پایین صفحه به همراه دارد. طبق اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده توسط WABetaInfo، می‌توانیم نوار ناوبری را که شامل چت‌ها، جوامع، وضعیت و تماس‌ها می‌شود، ببینیم. این همچنین بخش چت ها، وضعیت و تماس های موجود را که در حال حاضر در بالای برنامه قرار دارند حذف می کند. همچنین راهی تمیزتر و راحت‌تر برای دسترسی به چت‌ها، انجمن‌ها، به‌روزرسانی‌های وضعیت و تماس‌های شما می‌سازد.

whatsapp d8a8d8b1d8a7db8c d8a7d986d8afd8b1d988db8cd8af d985d985daa9d986 d8a7d8b3d8aa d8a8d987 d8b2d988d8afdb8c d985d8aad981d8a7d988d8aa 6468468568d8e
WABetaInfo

با نوار ناوبری پایین، بخش بالای WhatsApp اکنون فقط نماد دوربین، ابزار جستجو و دکمه منوی سه نقطه را دارد. این رابط تا حدودی شبیه واتس اپ در iOS است که در آن چت ها، وضعیت، انجمن ها، تماس ها و تنظیمات در نوار پایین صفحه نمایش وجود دارد. اگرچه ممکن است یک اصلاح بزرگ به نظر نرسد، اما با توجه به اینکه واتس اپ چقدر به ندرت رابط کاربری خود را دوباره طراحی می کند، تازه خواهد بود.

در مورد انتشار به روز رسانی، هیچ صحبتی در مورد زمان و اینکه واتس اپ قصد دارد این کار را انجام دهد وجود ندارد. اما با توجه به اینکه به مرحله بتا رسیده است، ممکن است به زودی شاهد انتشار پایدار رابط واتس اپ در اندروید باشیم.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا