اخبار روز

BSNL، برنامه های داده نامحدود Vodafone Idea توسط TRAI بررسی می شود: گزارش

BSNL، برنامه های داده نامحدود Vodafone Idea توسط TRAI بررسی می شود: گزارش

مرجع تنظیم مقررات مخابرات هند (TRAI)، که در حال بررسی طرح های داده 5G نامحدود ارائه شده توسط Reliance Jio و Bharti Airtel همچنین در حال بررسی طرح های داده نامحدود ارائه شده توسط Bharat Sanchar Nigam Limited است (BSNL) و Vodafone Idea (Vi)، طبق گزارش ET Telecom.

توجه به این نکته مهم است که در هند، تنها Bharti Airtel و Reliance Jio خدمات 5G ارائه می کنند. ، و آنها در حال حاضر داده های نامحدود 5G را از طریق برنامه های منتخب ارائه می دهند. از سوی دیگر، BSNL و Vi، طرح های اینترنت نامحدود 3G و 4G را ارائه می دهند.

BSNL، Vodafone تحت اسکنر TRAI

طبق گزارش، که ذکر شد یکی از مقامات TRAI، مقامات از BSNL و Vodafone Idea جزئیات خواسته اند زیرا به آنها اطلاع داده شده است که هر دو شرکت در حال فروش طرح های نامحدود هستند. به منظور تعیین اینکه آیا BSNL و Vodafone Idea برای برنامه‌های داده نامحدود 3G و 4G خود قیمت‌های غارتگرانه دریافت می‌کنند، TRAI در حال بررسی شرایط و قیمت‌هایی است که در آن ارائه می‌شوند.

BSNL، طرح‌های داده نامحدود Vodafone

در یک طرح محبوب به مبلغ 397 روپیه، BSNL “مزایای داده نامحدود” را بدون محدودیت خط مشی استفاده منصفانه (FUP) و همچنین تماس های صوتی نامحدود ارائه می دهد. از سوی دیگر، Vodafone Idea برنامه‌ای به مبلغ 2999 روپیه دارد که به مدت 365 روز ادامه می‌یابد و «بدون محدودیتی در استفاده از داده‌های روزانه» دارد.

در این بین، گزارش‌های رسانه‌ها می‌گویند که TRAI قصد دارد به بهارتی مشاوره دهد. Airtel و Reliance Jio ارائه نامحدود داده 5G را در برنامه های خود متوقف می کنند. این امر پس از بررسی اعتراض اخیر Vodafone Idea توسط رگولاتور مبنی بر اینکه دو اپراتور بیش از حد شارژ می‌کنند، صورت می‌گیرد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا