اخبار روز

مرد پون تقریباً 1 کرور روپیه در کلاهبرداری آنلاین شغل پاره وقت از دست می دهد

مرد پون تقریباً 1 کرور روپیه در کلاهبرداری آنلاین شغل پاره وقت از دست می دهد

کلاهبرداری آنلاین شغل پاره وقت

قربانی پیامکی دریافت کرد که به او پیشنهاد کار پاره وقت در تلفن همراه او پس از پاسخ دادن به شماره تلفن ارائه شده در پیام، از او خواسته شد تا به گروهی در یک برنامه چت بپیوندد.

در تلاش برای جلب اعتماد قربانی پس از پذیرش این موقعیت، مجرمان سایبری به او یک “” دادند. پاداش خوشامدگویی» به مبلغ 10000 روپیه و به او از پاداش‌های پرسود برای ارزیابی شرکت‌های مدیریت سفر شرکتی (CTM) اطمینان دادند.

بعداً، آنها حتی به او توصیه کردند که برخی از فعالیت‌های از پیش پرداخت شده را برای به دست آوردن نتایج بهتر و پول بیشتر به پایان برساند. قربانی بعد از اینکه گرفتار سخنان کلاهبرداران شد، قبل از اینکه متوجه شود در زمان درخواست پول بیشتر از او سوء استفاده می‌شود، نقل و انتقالات زیادی انجام داد.

قبل از اینکه به او وظیفه بررسی و درجه‌بندی آژانس مسافرتی را بدهند، ابتدا کلاهبرداران. به نقل از FIR، گزارش بیان کرد. آنها 24809 روپیه را به قربانی برگرداندند. در نهایت، آنها توانستند او را متقاعد کنند که 80000 روپیه برای هشت ارزیابی واریز کند و در نهایت در مجموع 94840 روپیه با احتساب هزینه به دست آوردند.

کلاهبرداران پس از به دست آوردن امتیاز قربانی، یک میلیون روپیه برای کار درخواست کردند. اعتماد کرد اما نتوانست پول را با کمیسیون برگرداند. زمانی که قربانی درخواست پول کرد، مجرمان سایبری 35.25 میلیون روپیه از او مطالبه کردند و قول دادند که کل مبلغ را با کارمزد بیشتر بازپرداخت کنند.

بر اساس گزارش، کلاهبرداران مبلغ را بین 25 سپتامبر تا نوامبر سرقت کردند. 5. یک FIR برای کلاهبرداران در ایستگاه پلیس سایبری تشکیل شده است، اما پلیس هنوز مظنونان را شناسایی و دستگیر نکرده است. در همین حال، از بانک‌ها درخواست شده است تا حساب‌هایی را که پول در آن جا منتقل شده است مسدود کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا