اخبار روز

آخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ ویژگی‌های جدیدی را برای نظرسنجی‌ها، زیرنویس‌ها به ارمغان می‌آورد

آخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ ویژگی‌های جدیدی را برای نظرسنجی‌ها، زیرنویس‌ها به ارمغان می‌آورد

نظرسنجی‌های واتس‌اپ 

به‌روزرسانی جدید سه ویژگی دیگر را برای نظرسنجی‌ها در WhatsApp اضافه می‌کند. اکنون می توانید با نظرسنجی های تک رای به مردم اجازه دهید فقط یک بار رای دهند. اتفاقی که در حال حاضر رخ می‌دهد این است که مردم می‌توانند بیش از یک بار رأی دهند، اما ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد با خاموش کردن «اجازه دادن به چند پاسخ» هنگام ایجاد یک نظرسنجی جدید، از این امر جلوگیری کنید. این برای کمک به کاربران در یافتن پاسخ قطعی در صورت لزوم معرفی شده است.

WhatsApp همچنین جستجوی نظرسنجی‌ها را در چت‌های شما آسان‌تر می‌کند. اکنون وقتی روی ابزار جستجو ضربه می‌زنید، گزینه فیلتر کردن پیام‌ها و جستجوی تنها «نظرسنجی» را خواهید داشت. با این کار تمام نظرسنجی‌هایی که در چت‌های شما به اشتراک گذاشته شده‌اند، جمع‌آوری می‌شوند. واتس اپ همچنین هر زمان که مردم به نظرسنجی های شما رای می دهند شروع به ارسال اعلان می کند. همچنین تعداد افراد در مجموع رای داده اند.

زیرنویس‌های واتس‌اپ

واتس‌اپ به شما امکان می‌دهد عکس‌ها و ویدیوها را با شرح ارسال کنید، و اگر آن‌ها را فوروارد می‌کنید، همان عنوان با رسانه همراه می‌شود. به‌روزرسانی جدید به شما امکان می‌دهد زیرنویس‌ها را در عکس‌ها و ویدیوهای فوروارد شده نگه دارید، حذف کنید یا بازنویسی کنید. و اگر رسانه هیچ عنوانی ندارد، می‌توانید قبل از ضربه زدن به ارسال، یک عنوان جدید اضافه کنید. همچنین امکان اضافه کردن زیرنویس به اسناد قبل از اشتراک گذاری آنها در واتس اپ را نیز اضافه می کند.

ویژگی‌های جدید واتس‌اپ مهم نیستند، اما همچنان می‌توانند برای کاربران مفید باشند. همانطور که در بالا ذکر شد، به روز رسانی جدید در حال انتشار است، بنابراین همه آن را بلافاصله دریافت نمی کنند، اما در هفته های آینده در دسترس خواهد بود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا